Plan: | Wijzigingsplan Buitengebied 2009, Beetserweg 55 |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | wijzigingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.1950.WZ2202-vs01 |
In deze regels wordt verstaan onder:
Het bestemmingsplan "Buitengebied 2009, gedeeltelijke herziening 2015, geconsolideerde versie, mei 2016", zoals vastgesteld op 22-03-2016 met nummer NL.IMRO.0048.BP1602-gc01 en het bestemmingsplan "Buitengebied 2009, gedeeltelijke herziening 2015", zoals vastgesteld op 31-01-2017 met nummer NL.IMRO.0048.BP1401-vs04 door de voormalige gemeente Vlagtwedde (opgegaan in de gemeente Westerwolde )
het onmiddellijk nadat het voertuig tot stilstand is gebracht bij voortduring in- of uitladen van goederen van enige omvang of enig gewicht gedurende de tijd die daarvoor nodig is.
het laten stilstaan van een voertuig anders dan gedurende de tijd die nodig is voor en gebruikt wordt tot het onmiddellijk in- of uitstappen van passagiers of voor het onmiddellijk laden of lossen van goederen;
de geometrisch bepaalde planobjecten als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.1950.WZ2202-vs01 met bijbehorende regels en bijlagen;
de plankaart met daarop aangegeven het plangebied en de bestemmingen, met het nummer NL.IMRO.1950.WZ2202-vs01 van het wijzigingsplan "Wijzigingsplan Buitengebied 2009, Beetserweg 55" van de gemeente Westerwolde.
De verbeelding behorende bij het moederplan voor het perceel Beetserweg 55 te Sellingen is als volgt gewijzigd:
Burgemeester en wethouders zijn bevoegd bij omgevingsvergunning af te wijken van het bepaalde in artikel 3.1 voor zover dat vanuit het oogpunt van doelmatige watercompensatie nodig is.
Burgemeester en wethouders zijn bevoegd bij omgevingsvergunning af te wijken van het bepaalde in artikel 4.1 en het erfinrichtingsplan op het punt van de erfbeplanting te wijzigen onder dezelfde aanplant- en instandhoudingsverplichtingen in het volgende geval:
Indien een aanvraag om een omgevingsvergunning aanleiding geeft tot een te verwachten behoefte aan parkeerplaatsen wordt de omgevingsvergunning slechts verleend indien;
Indien de bestemming van een gebouw aanleiding geeft tot een te verwachten behoefte aan laad- en losvoorzieningen wordt een omgevingsvergunning voor het bouwen of voor een gebruiksverandering slechts verleend indien;
Burgemeester en wethouders kunnen bij een omgevingsvergunning afwijken van het bepaalde in de leden 5.1 en 5.2:
Afwijken van de regels, als bedoeld in de leden 5.1 en 5.2 is slechts mogelijk, indien;
Deze regels worden aangehaald als:
Regels van het wijzigingsplan 'Wijzigingsplan Buitengebied 2009, Beetserweg 55'.