Plan: | Noordwesttangent (Dalem Zuid - Vossenberg West) |
---|---|
Status: | onherroepelijk |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0855.BSP2006012-e001 |
Aan de binnen- en buitenzijde van de Letschertweg zullen diverse ecologische verbindingszones worden gemaakt.
Dit vergt op diverse plaatsen faunapassages en inrichting van gebieden.
Faunapassages
Op enkele plaatsen worden faunapassages gemaakt.
Onder de Burg. Letschertweg door:
Onder de brug over het Wilhelminakanaal komt een faunapassage langs de zuidzijde van het kanaal.
Onder de nieuwe aansluiting naar Dongen en onder de Eindsestraat directe ten oosten van de afslag Dongen komen faunapassages ten behoeve van de ecologische verbindingszone tussen Huis ter Heide en Boswachterij Dorst.
Diezelfde ecologische verbindingszone die langs de westzijde van de noordelijke oprit van de brug loopt kruist het kanaal. Daartoe zullen langs de oevers van het kanaal in- en uitstapplaatsen worden gemaakt en zal langs de brug een "dassenkoker"worden gemaakt.
Om het wild de faunapassages te laten gebruiken worden over minstens 50 m aan weerskanten van de passage dassenrasters ter geleiding geplaatst.