Plan: | TAM-omgevingsplan Buitengebied, Ondergrondse 150kV-verbindingen |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.1734.0411BUITondrg150kV-VSG1 |
Dit TAM-omgevingsplan is gericht op de juridische borging van twee bestaande 150 kV-verbindingen in Dodewaard en is juridisch als een nieuw hoofdstuk (hoofdstuk 22f) opgenomen in het omgevingsplan van de gemeente Overbetuwe. Technisch is dit TAM-omgevingsplan nog vormgegeven en gepubliceerd als een bestemmingsplan. Dus is het niet mogelijk dit hoofdstuk conform de juridische vormgeving van het omgevingsplan in STOP-TPOD beschikbaar te stellen. Daarom moeten de hoofdstukken van dit plan worden gelezen als paragrafen van hoofdstuk 22f van het omgevingsplan van de gemeente Overbetuwe. Dus:
In dit TAM-omgevingsplan Buitengebied, Ondergrondse 150kV-verbindingen gelden de volgende begripsbepalingen:
TAM-omgevingsplan Buitengebied, Ondergrondse 150kV-verbindingen
Het omgevingsplan van de gemeente Overbetuwe
De verbeelding behorende bij het TAM-omgevingsplan TAM-omgevingsplan Buitengebied, Ondergrondse 150kV-verbindingen.
Er is een Leiding - beperkingengebied - kabels en leidingen, waar de regels van deze paragraaf van toepassing zijn. De regels van deze paragraaf gaan voor op de overige regels van het omgevingsplan.
De regels in deze paragraaf zijn gesteld met het oog op:
Het is verboden om gronden of bouwwerken te gebruiken anders dan overeenkomstig de aan de locatie toegedeelde functies.
De omgevingsvergunning wordt alleen verleend als:
De omgevingsvergunning wordt alleen verleend als:
De regels in dit artikel zijn van toepassing op de locaties die op de verbeelding zijn aangewezen als 'Leiding - Hoofdinfrastructuur - kabels en leidingen'.
De regels in deze paragraaf zijn opgesteld met het oog op:
Met het oog op een evenwichtige toedeling van functies aan locaties mogen binnen de locatie 'Leiding - Hoofdinfrastructuur - kabels en leidingen' de volgende activiteiten worden verricht:
Gebruik dat afwijkt van de gebruiksactiviteiten in 5.3 is verboden. In ieder geval omvat het verbod:
In aanvulling op paragraaf 2.3.3 van het Bbl gelden de volgende regels:
De aanvraagvereisten, bedoeld in paragraaf 22.5.2, zijn van overeenkomstige toepassing op een omgevingsvergunning die is vereist op grond van dit hoofdstuk.