Plan: | Kom Zegge, Kapelstraat 39 te Zegge |
---|---|
Status: | ontwerp |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0840.2585K0011-ON01 |
De regels van artikel 1 van het plan zoals genoemd in artikel 1.1 zijn van overeenkomstige toepassing.
In deze regels wordt verstaan onder:
het bestemmingsplan 'Kom Zegge' van de gemeente Rucphen.
de geometrisch bepaalde planobjecten als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.0840.2585K0011-ON01 met bijbehorende regels en bijlagen van de gemeente Rucphen.
de analoge en digitale voorstelling van de in het bestemmingsplan opgenomen digitale ruimtelijke informatie, bestaande uit de kaart NL.IMRO.0840.2585K0011-ON01.
De regels van artikel 2 van het plan zoals genoemd in artikel 1.1 zijn van overeenkomstige toepassing.
De regels van hoofdstuk 2 van het plan zoals genoemd in artikel 1.1 zijn van overeenkomstige toepassing.
De regels van hoofdstuk 3 van het plan zoals genoemd in artikel 1.1 zijn van overeenkomstige toepassing.
Voor zover van toepassing van het overgangsrecht bouwwerken of gebruik leidt tot onbillijkheid van overwegende aard jegens één of meer natuurlijke personen kan het bevoegd gezag ten behoeve van die persoon of personen van dat overgangsrecht een vergunning tot afwijking verlenen.
Indien afstanden op de datum van de ter inzage legging van de vaststelling van het plan meer dan wel minder bedragen dan ingevolge de artikelen 3 tot en met 13 is toegestaan, mogen de bestaande afstanden als maximaal respectievelijk minimaal toelaatbaar worden aangehouden.
In die gevallen dat hoogten, inhoud, aantallen en/of oppervlakten van bestaande bouwwerken, geen gebouwen zijnde op de dag van de vaststelling van het plan meer of minder bedragen dan ingevolge de artikelen 3 tot en met 13 is voorgeschreven, mogen de bestaande maten en hoeveelheden als maximaal respectievelijk minimaal worden aangehouden.
Deze regels worden aangehaald als:
Regels van het bestemmingsplan 'Kom Zegge, Kapelstraat 39 te Zegge' van de gemeente Rucphen.
Aldus vastgesteld in de raadsvergadering van ...............................................
de griffier, de voorzitter,