Plan: | Elzenlaan, Rozenburg |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0599.BP2042Elzenlaan-oh01 |
Op 29 juni 2010 is een informatieavond georganiseerd voor omwonenden. Tijdens deze avond is een toelichting gegeven op de beoogde ontwikkeling en is de mogelijkheid geboden aan omwonenden om wensen, bezwaren en aandachtspunten kenbaar te maken. Over het algemeen waren de reacties positief en is met name ingegaan op praktische zaken, zoals de oriëntatie van de bebouwing, de parkeerproblematiek en de waarborging van het groen in het gebied.
Aangezien er op dit moment nog geen definitief ontwerp is, is een eenduidige beantwoording van de vragen nog niet mogelijk. De ruimtelijke opzet van de nieuwe situatie is in hoofdlijnen vastgelegd in de bestemminglegging, waarop gereageerd kan worden tijdens de terinzagelegging van het ontwerpbestemmingsplan.
De uiteindelijke vormgeving van het gebouw wordt in een later stadium ingediend in het kader van een aanvraag om omgevingsvergunning. De omgevingsvergunning kent een eigen procedure met inspraak- en bezwaarmogelijkheden.