Plan: | Neherkade |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0518.BP0243FNeherkade-50VA |
In het rapport van het Haagse ingenieursbureau IbDH: “Neherkade, eindrapportage Schetsontwerp, dd juni 2010” -vastgesteld bij B&W besluit van 12 oktober 2010 (RIS 175865)- zijn de maatregelen op schetsniveau uitgewerkt. Het doel van het bestemmingsplan is om binnen de contouren van het schetsontwerp de voorgestelde maatregelen op de Neherkade en de kruisingen, juridisch-planologisch mogelijk te maken.
Op hoofdlijnen gaat het in ruimtelijke zin om de uitbreiding van het aantal rij- en opstelstroken, de aanleg van een ongelijkvloerse kruising van de Neherkade met de Slachthuisstraat en het Leeghwaterplein, het wijzigen van de parkeersituatie en het zeker stellen van de bereikbaarheid van aanliggende panden.
Binnen het huidige wegprofiel is er onvoldoende ruimte om de verkeerscapaciteit uit te breiden. In het schetsontwerp is daarom de kademuur opgeschoven ten behoeve van de verbreding van de Neherkade.