Plan: | Rijnvliet, wijzigingsplan Ginkgostraat |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | wijzigingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0344.WPRIJNGINGOSTRAAT-VA01 |
Het wijzigingsplan Rijnvliet, wijzigingsplan Ginkgostraat met identificatienummer NL.IMRO.0344.WPRIJNGINGOSTRAAT-VA01 van de gemeente Utrecht.
De geometrisch bepaalde planobjecten met de bijbehorende regels en de daarbij behorende bijlagen.
Het bestemmingsplan Rijnvliet met identificatienummer NL.IMRO.0344.BPRIJNVLIET-VA01 van de gemeente Utrecht.
De wijze van meten van het bestemmingsplan 'Rijnvliet', vastgesteld door de gemeenteraad van Utrecht op 3 november 2016, met NL.IMRO.0344.BPRIJNVLIET-VA01, blijft van toepassing.
De regels en de verbeelding van het bestemmingsplan Rijnvliet, vastgesteld door de gemeenteraad van Utrecht op 3 november 2016, met identificatiecode NL.IMRO.0344.BPRIJNVLIET-VA01 blijven van toepassing, voor zover deze niet door dit wijzigingsplan worden gewijzigd. Ter plaatse van het plangebied wordt de bestemming gewijzigd naar onderstaande bestemmingen. Dit betekent dat kruisverwijzingen in onderstaand artikel 4, verwijzen naar artikel 22 van het bestemmingsplan Rijnvliet.
De voor 'Wonen' aangewezen gronden zijn bestemd voor:
Bij een hoofdgebouw zijn bijbehorende bouwwerken toegestaan voor bouwactiviteiten en gebruiksactiviteiten, die zonder omgevingsgvergunning kunnen worden gebouwd.
De uitoefening van een aan-huis-verbonden bedrijf in samenhang met wonen is uitsluitend toegestaan als voldaan wordt aan de volgende voorwaarden:
De uitoefening van een bed & breakfast in samenhang met wonen is uitsluitend toegestaan als de hoofdbewoner minimaal 50% van de woning in gebruik houdt voor wonen.
Burgemeester en wethouders kunnen bij een omgevingsvergunning afwijken van artikel 4.1 onder c en 4.3.1 onder c voor bedrijfsactiviteiten in categorie B2 van de Lijst van Bedrijven functiemenging, voor zover deze naar aard en invloed op de omgeving, gelet op de specifieke werkwijze of bijzondere verschijningsvorm en de aangegeven maatgevende milieuaspecten, vergelijkbaar zijn met categorie A of B1 van de Lijst van Bedrijven functiemenging.
Burgemeester en wethouders kunnen bij een omgevingsvergunning afwijken van 4.2.1 onder d en een bouwhoogte tot 15 meter hoog toestaan, mits er aantoonbaar geen milieuhygiënische bezwaren zijn voor wat betreft het aspect geluid.
De nieuw te realiseren functies als bedoeld in lid 4.1 opgenomen onder a, c, d, e en f, ter plaatse van de aanduiding 'specifieke bouwaanduiding-1' mogen niet eerder in gebruik worden genomen dan nadat de hoogspanningsverbininding ter plaatse van de dubbelbestemming 'Leiding - hoogspanningsverbinding' ondergronds is gebracht.
Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere eisen te stellen met betrekking tot:
De voor 'Waarde - Archeologie' aangewezen gronden zijn mede bestemd voor de bescherming en veiligstelling van de archeologische waarden en verwachting.
Onder met het bestemmingsplan strijdig gebruik wordt in ieder geval begrepen, het handelen in strijd met de Verordening op de Archeologische Monumentenzorg.
Grond die eenmaal in aanmerking is genomen bij het toestaan van een bouwplan waaraan uitvoering is gegeven of alsnog kan worden gegeven, blijft bij de beoordeling van latere bouwplannen buiten beschouwing.
Deze regels worden aangehaald als:
Regels van het wijzigingsplan Rijnvliet, wijzigingsplan Ginkgostraat.