9.2 Bouwregels
Ter plaatse van de in deze bestemming bedoelde gronden mag uitsluitend worden gebouwd ten behoeve van de bestemming en voorts met inachtneming van de volgende regels:
9.2.1 Gebouwen
-
a. Gebouwen voor technische installaties voor het sluizencomplex mogen verdiept of halfverdiept zijn. De hoogte mag niet meer bedragen dan 2,5 m.
-
b. Voor het overige zijn uitsluitend gebouwen ten behoeve van nutsvoorzieningen zijn toegestaan, waarbij geldt dat:
-
1. de oppervlakte van een gebouw maximaal 15 m2 mag bedragen;
-
2. de bouwhoogte van een gebouw maximaal 3 m mag bedragen.
9.2.2 Bouwwerken, geen gebouwen zijnde
Binnen deze bestemming mogen bouwwerken geen gebouwen zijnde ten dienste van deze bestemming worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen:
-
a. de bouwhoogte van bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten behoeve van het meest zuidelijk gelegen sluishoofd ten hoogste 3,5 m +NAP bedragen en ten behoeve van het noordelijk gelegen sluishoofd ten hoogste 3,0 m +NAP;
-
b. de hoogte van de brug mag maximaal 17 m bedragen, waarbij in overeenstemming met artikel 1.20sub a, als peil geldt de hoogte van het brugdek;
-
c. de bouwhoogte van overige bouwwerken geen gebouw zijnde mag maximaal 5 m +NAP bedragen.