direct naar inhoud van Regels
Plan: Huissen, Hoevesepad 2
Status: vastgesteld
Plantype: wijzigingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.1705.202-VG01

Regels

Hoofdstuk 1 Inleidende regels

Artikel 1 Begrippen

In deze regels wordt verstaan onder:

1.1 plan

Het wijzigingsplan 'Huissen, Hoevesepad 2' met identificatienummer NL.IMRO.1705.202-VG01 van de gemeente Lingewaard;

1.2 wijzigingsplan

de geometrisch bepaalde planobjecten met de bijbehorende regels.

Hoofdstuk 2 Bestemmingsregels

Artikel 2 Van toepassing zijnde bepalingen bestemmingsplan 'Buitengebied Lingewaard'

Het bepaalde in de volgende artikelen van het bestemmingsplan 'Buitengebied Lingewaard' met identificatienummer NL.IMRO.1705.60-VG01, vastgesteld op 31 oktober 2013 door de gemeenteraad van Lingewaard, is van overeenkomstige toepassing op het wijzigingsplan.

Hoofdstuk 1 Inleidende regels:  
   Artikel 1 Begrippen  
   Artikel 2 Wijze van meten  
   
Hoofdstuk 2 Bestemmingsregels:  
   Artikel 23 Wonen  
   Artikel 31 Waarde - Archeologie 5  
   
Hoofdstuk 3 Algemene regels:  
   Artikel 35 Anti-dubbeltelregel  
   Artikel 36 Algemene bouwregels  
   Artikel 37 Algemene gebruiksregels  
   Artikel 38 Algemene aanduidingsregels  
   Artikel 39 Algemene afwijkingsregels  
   
Hoofdstuk 4 Overgangs- en slotregel:  
   Artikel 41 Overgangsrecht  

Hoofdstuk 3 Algemene regels

Artikel 3 Overige regels

3.1 Parkeren
  • a. Een omgevingsvergunning voor het bouwen of uitbreiden van een gebouw bedoeld voor wonen of een ander soort verblijf van mensen wordt slechts verleend, indien wordt of zal worden voorzien in de aanleg van voldoende parkeerplaatsen, waarbij ten minste voldaan moet worden aan de minimum parkeernormen zoals die zijn opgenomen in publicatie 317 'Kencijfers parkeren en verkeersgeneratie' van CROW, met dien verstande dat het totale aantal benodigde parkeerplaatsen wordt afgerond op het dichtstbijzijnde hele getal.
  • b. Parkeerplaatsen dienen aangelegd te worden op het eigen terrein.
  • c. De afmetingen van een parkeerplaats bedragen ten minste 1,80 m bij 5 m en ten hoogste 3,25 m bij 6 m.
  • d. Bij omgevingsvergunning kan worden afgeweken van het onder a en b bepaalde:
    • 1. indien het voldoen aan de parkeerbehoefte als gevolg van bijzondere omstandigheden op overwegende bezwaren stuit, of;
    • 2. voor zover op andere wijze in de benodigde parkeergelegenheid wordt voorzien;
  • e. Het onder a bepaalde is niet van toepassing ingeval een bouwwerk ten gevolge van een calamiteit geheel verloren is gegaan en dit bouwwerk, indien en voor zover sprake is van dezelfde functie en omvang, wordt herbouwd en op gelijke wijze in de parkeerbehoefte wordt voorzien als voor de calamiteit feitelijk het geval was, mits de aanvraag van de omgevingsvergunning voor het bouwen wordt gedaan binnen twee jaar na de dag waarop het bouwwerk teniet is gegaan.

Hoofdstuk 4 Overgangs- en slotregels

Artikel 4 Slotregel

Deze regels worden aangehaald als: Regels van het wijzigingsplan 'Huissen, Hoevesepad 2'.