Plan: | Kom Beek en Donk, herziening Centrum |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.1659.BPBDherzcentrum-VG01 |
Op dit bestemmingsplan zijn de regels van de bestemmingsplannen:
Indien in dit bestemmingsplan regels worden gewijzigd en daarbij wordt verwezen naar artikelen, leden en subleden, worden daarmee bedoeld de artikelen, leden en subleden zoals deze zijn opgenomen in de bestemmingsplannen genoemd in artikel 1.
In deze regels wordt verstaan onder:
het bestemmingsplan “Kom Beek en Donk, herziening Centrum” met identificatienummer 'NL.IMRO.1659.BPBDherzcentrum-VG01' van de gemeente Laarbeek.
een geometrisch bepaald vlak of figuur, waarmee gronden zijn aangeduid, waar ingevolge de regels regels worden gesteld ten aanzien van het gebruik en/of het bebouwen van deze gronden.
de grens van een aanduiding indien het een vlak betreft.
De geometrisch bepaalde planobjecten met de bijbehorende regels en de daarbij behorende bijlagen.
het bestemmingsplan “Kom Beek en Donk”, met identificatienummer NL.IMRO.1659.BPBDkombeekendonk-OH01 van de gemeente Laarbeek.
het bestemmingsplan “Kom Beek en Donk, 1e herziening”, met identificatienummer NL.IMRO.1659.BPBD1eherzkomplan-VG01 van de gemeente Laarbeek.
het bestemmingsplan “Herziening Komplannen”, met identificatienummer NL.IMRO.1659.BPherzkomplannen-VG01 van de gemeente Laarbeek.
het bestemmingsplan “Parkeernormen Laarbeek”, met identificatienummer NL.IMRO.1659.BPLBparkeernorm-VG01 van de gemeente Laarbeek.
de grens van een bestemmingsvlak.
een geometrisch bepaald vlak met eenzelfde bestemming.
In bestemmingsplan “Kom Beek en Donk” artikel 7.2.1 sub f. en bestemmingsplan “Kom Beek en Donk, 1e herziening” artikel 3.2.1 sub f., wordt de bouwregel vervangen door de volgende regel:
'f. ter plaatse van de aanduiding 'gestapeld' mogen op de verdiepingen meerdere woningen worden gebouwd, met uitzondering van de begane grondverdieping waarop geen woningen mogen worden gebouwd, en met dien verstande dat voor de bouw van de woningen geldt dat de inhoud van de woningen minimaal 250 m3 zal en maximaal 750 m3 mag bedragen;'.
Deze regels worden aangehaald als: Regels van het bestemmingsplan "Kom Beek en Donk, herziening Centrum".