Type plan: wijzigingsplan
Naam van het plan: Derde herziening bestemmingsplan Buitengebied Zundert, wijziging Oude Zoek 1
Status: ontwerp
Plan identificatie: NL.IMRO.0879.WPoudezoek1-OW01

Regels

1 Inleidende regels

Artikel 1 Begrippen

1.1 plan

het wijzigingsplan ‘Derde herziening bestemmingsplan Buitengebied Zundert, wijziging Oude Zoek 1’
van de gemeente Zundert;

1.2 verbeelding

de geometrisch bepaalde planobjecten als vervat in het GML-bestand
NL.IMRO.0879.WPoudezoek1-OW01 met de bijbehorende regels en bijlagen.

2 Bestemmingsregels

Artikel 2 Toepassing

Van toepassing zijn de regels van het bestemmingsplan ‘Derde herziening bestemmingsplan Buitengebied Zundert’ van de gemeente Zundert, zoals die gelden op het moment van vaststelling van dit wijzigingsplan.

3 Algemene regels

Artikel 3 Overige regels

3.1 Voorwaardelijke verlichting

3.1.1 Landschappelijke inpassing
Binnen één jaar na inwerkingtreding van het gewijzigde bestemmingsplan, dient de landschappelijke inpassing, zoals weergegeven in het Landschappelijk Inpassingsplan, opgenomen in bijlage 1 van het wijzigingsplan, te zijn gerealiseerd en kwantitatief en kwalitatief in stand te houden.
3.1.2 Afwijken voorwaardelijke verplichting
Burgemeester en wethouders kunnen een omgevingsvergunning verlenen voor het afwijken van het bepaalde in sub 3.1.1 ten behoeve van treffen van andere landschapsmaatregelen dan zoals bepaald in het bijgevoegde  Landschappelijk inpassingsplan in bijlage 1 bij deze regels, met dien verstande dat deze landschapsmaatregelen:
  1. minimaal gelijk zijn aan de in het landschappelijk inpassingsplan opgenomen landschaps-maatregelen;
  2. voorzien in een minimaal gelijk beschermingsniveau van de landschappelijke waarden waarvoor de in  het landschappelijk inpassingsplan genoemde landschapsmaatregelen zijn bepaald;
  3. zijn afgestemd op de specifieke omgevingskenmerken.
3.1.3 Waterhuishoudkundige voorziening
Bij de uitoefening van de teeltondersteunende voorzieningen ter plaatse van de functieaanduiding ‘specifieke vorm van agrarisch – teeltondersteunende voorzieningen’ dient tenminste voldaan te worden aan het aan de regels conform de Keur van het waterschap de Brabantse Delta. Indien er een toename van het verhard oppervlakte meer dan de norm van de Keur wordt toegevoegd, dienen er compenserende maatregelen te worden getroffen om versnelde afvoer van hemelwater tegen te gaan, in de vorm van een voorziening met een voldoende retentiecapaciteit conform de rekenregels uit het beleid van het Waterschap.

4 Overgangs- en slotregels

Artikel 4 Slotregel

Deze regels worden aangehaald als:
 
Regels van het wijzigingsplan ‘Derde herziening bestemmingsplan Buitengebied Zundert, wijziging Oude Zoek 1”.