Plan: | Bedrijventerrein Loven, Bosscheweg e.o. 2008, 2e herziening (Bosscheweg 160 - 162) |
---|---|
Status: | onherroepelijk |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0855.BSP2010024-e001 |
Het concept-ontwerpbestemmingsplan is onder vermelding van een reactietermijn van vier weken verzonden naar de in artikel 3.1.1 Bro genoemde overleginstanties, aangevuld met enkele organisaties, die de gemeente op vrijwillige basis de mogelijkheid wenste te geven op het concept te reageren. Het concept is verzonden aan de volgende organisaties:
Instantie | Datum verzending | Datum ontvangst reactie | Opmerkingen |
Directie Ruimtelijke Ontwikkeling en Handhaving provincie Noord Brabant | 21 januari 2011 | 4 maart 2011 | geen |
Inspectie VROM |
24 januari 2011 | 16 februari 2011 | geen |
Waterschap De Dommel | 24 januari 2011 | 16 februari 2011 | geen |
Nederlandse Gasunie | 24 januari 2011 | 11 februari 2011 | ja |
ProRail Railinfrabeheer Beheer en instandhouding regio Zuid | 24 januari 2011 | 21 februari 2011 | geen |
Brandweer Midden-West Brabant | 24 januari 2011 | 4 februari 2011 | ja |
Hieronder worden de overlegreacties (samengevat) weergegeven, waarbij tevens het standpunt van het college van burgemeester en wethouders wordt vermeld.
Nederlandse Gasunie
De Nederlandse Gasunie geeft aan dat de belemmeringenstrook voor de gasleiding 4 m bedraagt in plaats van 5 m.
Standpunt gemeente Tilburg.
Overeenkomstig het verzoek van de Gasunie is de verbeelding aangepast.
Brandweer
De Brandweer onderschrijft de conclusie zoals is opgenomen in het bestemmingsplan voor wat betreft het externe veiligheid advies. Wel plaatst zij de opmerking dat het wenselijk is om de bluswatervoorziening in het gebied te verbeteren. Zowel de primaire als de secundaire bluswatervoorziening in de omgeving van het plangebied zijn afwezig of niet functionerend. de exacte locaties voor deze voorzieningen kunnen in overleg met de Brandweer cluster Tilburg worden bepaald.
Standpunt gemeente Tilburg.
Het aanleggen van bluswatervoorzieningen in het gebied betreft een wens van de Brandweer en heeft betrekking op de omgeving in het algemeen. De brief waarin het advies en de wens van de Brandweer is omschreven, is daarom voor verdere afwerking doorgezonden naar de dienst Beleidsontwikkeling, Team Beleid en Omgeving.