Plan: | Bestemmingsplan Buitengebied Steenbergen, wijziging Kruislandsedijk 34 |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | wijzigingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0851.bgWPkruislandsdk34-v001 |
In de regels wordt verstaan onder:
de geometrisch bepaalde planobjecten met de bijbehorende regels en daarbij behorende bijlagen.
het bestemmingsplan 'Buitengebied Steenbergen' met identificatienummer NL.IMRO.0851.bgBPstbgeheel-v003 van de gemeente Steenbergen.
het wijzigingsplan "Bestemmingsplan Buitengebied Steenbergen, wijziging Kruislandsedijk 34" van de gemeente Steenbergen zoals vervat in de geometrisch bepaalde planobjecten als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.0851.bgWPkruislandsdk34-v001 met de bijbehorende regels en daarbij behorende bijlagen;
Op het wijzigingsplan zijn de regels behorende bij het plan zoals genoemd in artikel 1.2 voor zover relevant, van toepassing.
Bij de toepassing van deze regels wordt gemeten conform de regels in artikel 2 van het plan zoals genoemd in artikel 1.2.
Ter plaatse van deze bestemming zijn de regels uit artikel 3 behorende bij het plan zoals genoemd in artikel 1.2 voor zover relevant, van toepassing. Met dien verstande dat de volgende regels worden toegevoegd en/of gewijzigd:
Aan artikel 3.1, lid aa wordt de volgende regeling toegevoegd:
, met dien verstande dat het gebruiken en het (doen) laten gebruiken van de voor 'Agrarisch' aangewezen gronden met de aanduiding 'specifieke vorm van bedrijf - aan het buitengebied gebonden kleinschalige vorm van recreatie en toerisme' conform de bestemming 'Agrarisch' alleen is toegestaan, indien de landschappelijke inpassing binnen maximaal 1 jaar na het onherroepelijk worden van het wijzigingsplan is aangelegd conform het inrichtingsplan en aldus in stand wordt gehouden. Onder inrichtingsplan wordt in deze regels verstaan het landschappelijk inpassingplan zoals opgenomen in Bijlage 1 Landschappelijk inpassingsplan.
Aan artikel 3.1 wordt voor de tekst 'met de daarbij behorende:' een nieuw lid ab toegevoegd:
ab. ter plaatse van de aanduiding 'specifieke vorm van bedrijf – aan het buitengebied gebonden kleinschalige vorm van recreatie en toerisme' is uitsluitend een bedrijf toegestaan waar sprake is van kleinschalige vormen van recreatie en toerisme, in de vorm van:
1. kleinschalige dag- en avondhorecavoorziening in de bestaande gebouwen met een oppervlakte van maximaal 150 m2 bvo, alsmede een bijbehorend terras met een oppervlakte van maximaal 250 m2;
2. dagrecreatievoorziening (o.a. ten behoeve van een binnenspeeltuin, kinderfeestjes, vergaderingen buurtverenigingen) in de bestaande gebouwen met een oppervlakte van maximaal 200 m2 bvo. Buiten de gebouwen is maximaal 200 m2 aan dagrecreatievoorzieningen toegestaan;
3. een minicamping met maximaal 7 standplaatsen voor kampeermiddelen met een toeristisch karakter. De standplaatsen hebben elk een oppervlakte van minimaal 125 m2. Het gebruik van de minicamping is uitsluitend toegestaan van 1 maart tot 1 november;
4. een kunstijsbaan van maximaal 200 m2 ter plaatse van de minicamping. Het gebruik van de kunstijsbaan is uitsluitend toegestaan van 1 november tot 1 maart;
met dien verstande dat:
- ter plaatse van de aanduiding 'specifieke bouwaanduiding uitgesloten – gebouwen' geen gebouwen zijn toegestaan;
- sanitaire voorzieningen behorende bij de minicamping en de kunstijsbaan worden gerealiseerd in de bestaande gebouwen.
De onderdelen van artikel 3.1 ab tot en met ai, worden geletterd ac tot en met aj.
Op het wijzigingsplan zijn de algemene regels uit hoofdstuk 3 behorende bij het plan zoals genoemd in artikel 1.2 voor zover relevant, van toepassing.
Deze regels worden aangehaald als:
Regels van het wijzigingsplan “Bestemmingsplan Buitengebied Steenbergen, wijziging Kruislandsedijk 34”.