direct naar inhoud van Artikel 23 Algemene aanduidingsregels
Plan: Bedrijventerreinen (Treurenburg, Maaspoort, Hambakenwetering, Brabantpoort, D...
Status: vastgesteld
Plantype: bestemmingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.0796.0002178-1401

Artikel 23 Algemene aanduidingsregels

23.1 Veiligheidszone-LPG

De gronden ter plaatse van de aanduiding 'veiligheidszone - lpg' zijn, behalve voor de daar voorkomende bestemmingen, mede bestemd voor de bescherming van het woon- en leefklimaat in verband met een lpg-installatie.

23.2 Bouwregels

In afwijking van het bepaalde bij de andere voor die gronden aangewezen bestemmingen geldt ter plaatse van de aanduiding 'Veiligheidszone - lpg' dat geen kwetsbare en beperkt kwetsbare objecten mogen worden gebouwd, geplaatst en/of aangebracht.

23.3 Specifieke gebruiksregels

Het is verboden de gronden en de daarop voorkomende bouwwerken ter plaatse van de aanduiding 'Veiligheidszone - lpg' te gebruiken of in gebruik te geven of te laten gebruiken voor kwetsbare en beperkt kwetsbare objecten.

23.4 Wijzigingsbevoegdheid

Burgemeester en wethouders kunnen het plan wijzigen voor:

  • a. het verplaatsen of verkleinen van het aanduidingsvlak 'veiligheidszone - lpg' in verband met het verplaatsen van het lpg-vulpunt c.q. het verkleinen van de lpg-doorzet, mits het woon- en leefmilieu van de aangrenzende gronden niet verslechtert;
  • b. het verwijderen van het aanduidingsvlak 'veiligheidszone - lpg', mits het gebruik van de gronden en bouwwerken ten behoeve van de lpg-installatie wordt beĆ«indigd.