| Plan: | Bedrijventerrein Eindhoven Airport |
|---|---|
| Status: | vastgesteld |
| Plantype: | bestemmingsplan |
| IMRO-idn: | NL.IMRO.0772.80003-0301 |
| Hoofdfunctie | Functie | Eenheid | Rest | Rest | aandeel bezoekers | Opmerkingen |
| min | max | |||||
| WONEN | woning groot (> 120 m² bvo) |
woning | 1,7 | 2,3 | 0,3 | BVO NEN 2580 |
| woning midden ( <120 m² bvo) |
woning | 1,6 | 2,1 | 0,3 | BVO NEN 2580 | |
| woning klein (< 80 m² bvo) |
woning | 1,5 | 1,9 | 0,3 | BVO NEN 2580 | |
| WINKEL | solitaire kleinschalige winkel | 100 m² bvo | 2,5 | 3,0 | 85% | 1 arbeidsplaats = 40 m² bvo |
| showroom (auto's, boten etc.) | 100 m² bvo | 1,0 | 2,0 | 35% | 1 arbeidsplaats = 30-50 m² bvo | |
| WERKEN | kantoren | 100 m² bvo | 1,8 | 3,0 | 15% | 1 arbeidsplaats= 25-35 m² bvo |
| arbeidsextensieve/bezoekers- intensieve bedrijven (loods, opslag, groothandel, transportbedrijf) |
100 m² bvo | 0,6 | 1,0 | 5% | 1 arbeidsplaats= 30-50 m² bvo | |
| arbeidsintensieve/ bezoekers- extensieve bedrijven (industrie, garage- bedrijf, laborato- rium, werkplaats, etc.) |
100 m² bvo | 2,0 | 2,5 | 5% | 1 arbeidsplaats= 30-50 m² bvo | |
| bedrijfsverzamel- gebouw | 100 m² bvo | 1,2 | 1,9 | 10% | 1 arbeidsplaats= 30-40 m² bvo | |
| OVERIGEN | crematorium | 15,0 | 30,0 | - | - |
UITVOERINGSREGELS BIJ PARKEERNORMEN
Minder dan de norm:
Het college van burgemeester en wethouders is bevoegd om in geval van maatschappelijk belang, waarbij het beschikbaar komen van de te realiseren functie belangrijker wordt geacht dan de gevolgen voor de parkeerproblematiek, vrijstelling verlenen voor het moeten voldoen aan de parkeereis. Daarmee vervalt niet de verplichting van de aanvrager de volgens de tabel berekende tegemoetkoming te storten in het parkeerfonds. Alleen in bijzondere gevallen kan het college van burgemeester en wethouders besluiten om ook daarvoor een vrijstelling te verlenen.
Bijdragen (schadeloosstelling) Parkeerfonds per niet gerealiseerde parkeerplaats (prijspeil 2008) bij niet voldoen aan parkeereis:
| Gebruikersdeel | Bezoekersdeel | |
| Centrum | € 20.000 | € 10.000 |
| Schilwijken | € 15.000 | € 10.000 |
| Rest | € 10.000 | € 10.000 |
Meer dan de norm:
Het is denkbaar dat een aanvrager meer capaciteit wil realiseren dan het maximum zoals dat op basis van de parkeernomren is berekend. Op voorhand is deze mogelijkheid niet uitgesloten, omdat deze meercapaciteit mogelijk kan worden ingezet voor compensatie van naburige ontwikkelingen of ter vermindering van de parkeerdruk in de directe omgeving. Wel zal de mgeente in dat geval eerst moeten onderzoeken wat de consequenties zijn van de moglelijke extra verkeersbewegingen die het gevolg zijn van de meercapaciteit. Als die gevolgen niet wenselijk blijken te zijn, bijvoorbeeld omdat dat teveel ten koste gaat van de verkeersveiligheid of de luchtkwaliteit in de directe omgeving, dan zal de aanvrager gehouden worden aan de maximum parkeernorm. Als er verkeerstechnisch of milieutechnisch geen bezwaar is tegen de extra capaciteit, dan zal vanuit parkeren geen bezwaar gemaakt worden tegen de bouwaanvraag onder de voorwaarde dat deze extra capaciteit dan ook beschikbaar komt voor derden, eventueel tegen marktconforme betaling. Dit kan bijvoorbeeld via abonnementen of publieke toegangen.
Andere gebruiker
Als bij een functie ten gevolge van de parkeereis parkeercapaciteit wordt gerealiseerd, dan is deze capaciteit ook primair bedoeld voor de gebruikers en bezoekers van de betreffende functie. Het is de eigenaar van de parkeerplasten niet toegestaan de ana de functie gekoppelde capaciteit, geheel of gedeeltelijk, structureel anders in te zetten, tenzij de eigenaar op baisis van ervaringscijfers en een actuele parkeerbalans kan aantonen dat het gebruik van de parkeerplaatsen door een andere dan de beoorgde doelgroep(en) geen nadelige gevolgen heeft voor de directe omgeving. Bij voorkeur wordt een dergelijke koppeling via een notariële akte afgedwongen.