direct naar inhoud van Artikel 4 Verkeer
Plan: Helbroekseweg 5, Beugen
Status: vastgesteld
Plantype: bestemmingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.0756.BP10BgnHelbroeksew-VG01

Artikel 4 Verkeer

4.1 Bestemmingsomschrijving
4.1.1

De voor 'Verkeer' aangewezen gronden zijn bestemd voor:

  • a. verkeersdoeleinden in de vorm van wegen ter ontsluiting van de daaraan gelegen bebouwing en gronden en bij die wegen behorende voorzieningen, zoals in- en uitritten, bermen, parkeerhavens, groen – en verkeerstechnische voorzieningen;
  • b. dagrecreatief medegebruik voor zover daardoor geen afbreuk wordt gedaan aan de onder a. genoemde doeleinden;
  • c. nutsvoorzieningen in de vorm van ondergrondse leidingen, voor zover daardoor geen afbreuk wordt gedaan aan de onder a. genoemde doeleinden en voor zover geen hoofdtransportleidingen met veiligheidszone zijnde.

met de daarbij behorende:

  • d. verhardingen;
  • e. bouwwerken, geen gebouwen zijnde;
  • f. voorzieningen.
4.1.2

Voor zover de gronden tevens zijn gelegen binnen:

  • a. de dubbelbestemming 'Waarde – Archeologie' zijn mede de desbetreffende bepalingen van deze regels eveneens van toepassing.
4.2 Bouwregels
4.2.1 Regels met betrekking tot bouwwerken, geen gebouwen zijnde

Op de voor 'Verkeer' aangewezen gronden worden uitsluitend gebouwd bouwwerken, geen gebouwen zijnde, ten dienste van de bestemming, mits de hoogte niet meer bedraagt dan 8,00 meter.

4.3 Specifieke gebruiksregels
4.3.1

Onder verboden gebruik als bedoeld in de Wet ruimtelijk ordening wordt tenminste verstaan:

  • a. het gebruik van gronden voor kamperen of andere vormen van verblijfsrecreatie, tenzij daarvoor op basis van de bestemming expliciet (mede)bestemd;
  • b. het gebruik van bebouwing en gronden voor bedrijfsmatige uitoefening van detailhandel, horeca, dienstverlening, ambachtelijke bedrijvigheid, industriële bedrijvigheid, escortbedrijven en/of seksinrichtingen, behoudens voor zover dat rechtstreeks verband houdt met het op de bestemming gerichte gebruik.