Plan: | Hotel-restaurant de Sniep (Broekwegschouw 207-211) |
---|---|
Status: | onherroepelijk |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0637.BP00004-0004 |
Op de locatie waar op dit moment een gebouw staat van de rolschaatsvereniging wil de Sniep een hotel realiseren. Voor deze locatie is gekozen, omdat het perceel direct gelegen is aan het perceel van de Sniep. Een andere locatie zou niet aantrekkelijk zijn en niet in het totale concept passen welke na realisatie van het gebouw de Sniep gaat voeren.
De ontwikkeling van hotel de Sniep is gebaseerd op de volgende uitgangspunten.
Voor restaurant de Sniep biedt een hotel meerwaarde, omdat bezoekers van feesten en partijen in de Sniep dan ook kunnen blijven overnachten op hetzelfde terrein.
Daarnaast biedt het hotel een overnachtingsgelegenheid voor mensen die in Zoetermeer verblijven voor evenementen dan wel theater. Daar er thans een tekort is aan hotelkamers in Zoetermeer wordt hiermee invulling gegeven aan de behoefte.
Naar verwachting zal de Sniep minimaal 4 extra arbeidsplaatsen aanbieden voor lager geschoold personeel, zoals een receptionist een nachtportier en schoonmakers.