direct naar inhoud van Artikel 5 Verkeer
Plan: De Egelantier
Status: onherroepelijk
Plantype: bestemmingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.0402.14bp01egelantier-oh01

Artikel 5 Verkeer

5.1 Bestemmingsomschrijving
  • a. De voor 'Verkeer' aangewezen gronden zijn bestemd voor:
    • 1. verkeer;
    • 2. verblijfsgebied;
    • 3. erf;

met de daarbij behorende voorzieningen, waaronder in ieder geval:

    • 1. erfontsluitingen;
    • 2. groenvoorzieningen; water(infiltrati- en berginvoorziening) en bluswatervoorzieningen;
    • 3. parkeervoorzieningen;
    • 4. nutsvoorzieningen.
  • b. Ter plaatse van de aanduiding 'specifieke vorm van verkeer - inrit ondergrondse parkeergarage' zijn de gronden tevens bestemd voor een inrit ten behoeve van de (ondergrondse) parkeergarage.
5.2 Bouwregels

Op de in lid 5.1 bedoelde gronden mogen uitsluitend bouwwerken ten dienste van de bestemming en aanduidingen worden gebouwd, met dien verstande dat:

5.2.1 ten aanzien van (hoofd)gebouwen
  • a. deze niet mogen worden gebouwd met uitzondering van gebouwen ten behoeve van nutsvoorzieningen;
  • b. de bouwhoogte van (gebouwen ten behoeve van) nutsvoorzieningen niet meer dan 4,00 meter bedraagt;
  • c. de oppervlakte van (gebouwen ten behoeve van) nutsvoorzieningen niet meer dan 15 m² bedraagt.
5.2.2 ten aanzien van bouwwerken, geen gebouw zijnde:
  • d. de bouwhoogte van erf- en terreinafscheidingen niet meer bedraagt dan 1,00 meter voor zover deze zijn gelegen op minder dan 1,00 meter achter de voorgevelrooilijn dan wel op minder dan 1,00 meter van de openbare weg of het openbaar groen;
  • e. de bouwhoogte van erf- en terreinafscheidingen niet meer dan 2,00 meter bedraagt voor zover deze zijn gelegen op meer dan 1,00 meter achter de voorgevelrooilijn dan wel op meer dan 1,00 meter van de openbare weg of het openbaar groen;
  • f. de bouwhoogte van overige bouwwerken, geen gebouw zijnde, niet meer dan 2,00 meter bedraagt;
  • g. de bouwhoogte van nutsvoorzieningen niet meer bedraagt dan 4 meter;
  • h. de oppervlakte van nutsvoorzieningen niet meer bedraagt dan 15 m2;
  • i. de inrit ten behoeve van de ondergrondse parkeergarage mag verdiept worden aangelegd, met dien verstande dat de verticale diepte niet meer bedraagt dan 3 meter.