Plan: | Reparatieplan Bloemendaal aan Zee |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0377.REPARATIEBZ2018-vg01 |
Het bepaalde in artikel 1 van het bestemmingsplan “Bloemendaal aan Zee 2013” als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.0377.BZ2013-vg01 is van toepassing op dit plan.
Met uitzondering van artikel 1 onder 1.1 en 1.2. Deze luiden in dit reparatieplan als volgt:
1.1 plan:
het bestemmingsplan 'Reparatieplan Bloemendaal aan Zee' van de gemeente Bloemendaal;
1.2 bestemmingsplan:
de geometrisch bepaalde planobjecten als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.0377.REPARATIEBZ2018-vg01 met de bijbehorende regels (en eventuele bijlagen);
Het bepaalde in artikel 2 van het bestemmingsplan “Bloemendaal aan Zee 2013” als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.0377.BZ2013-vg01 is van toepassing op dit plan.
De voor 'Recreatie' aangewezen gronden zijn bestemd voor:
met daarbij behorende:
Voor het bouwen van jaarrond strandpaviljoens gelden de volgende bepalingen:
In afwijking van het bepaalde in 3.2.1 gelden voor seizoensgebonden strandpaviljoens de volgende regels:
Voor een strandwinkel gelden de volgende regels:
Voor het bouwen van bouwwerken, geen gebouwen zijnde, gelden de volgende bepalingen:
Het bevoegd gezag kan nadere eisen stellen aan de plaats en de afmetingen van de bebouwing ten behoeve van:
Het bevoegd gezag kan een omgevingsvergunning voor het afwijken van het bestemmingsplan verlenen van het bepaalde in:
Het bepaalde in artikel 13 van het bestemmingsplan “Bloemendaal aan Zee 2013” als vervat in het GMLbestand NL.IMRO.0377.BZ2013-vg01 is van toepassing op dit plan.
Het bepaalde in artikel 15 tot en met 20 van het bestemmingsplan “Bloemendaal aan Zee 2013” als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.0377.BZ2013-vg01 is van toepassing op dit plan.
Het bepaalde in artikel 21 van het bestemmingsplan “Bloemendaal aan Zee 2013” als vervat in het GML-bestand NL.IMRO.0377.BZ2013-vg01 is van toepassing op dit plan.
Deze regels worden aangehaald als: Regels van het “Reparatieplan Bloemendaal aan Zee”.