3.1 Bestemmingsomschrijving
De voor ‘Bedrijf - 2’ (B) aangewezen gronden zijn bestemd voor:
- bedrijven uit ten hoogste categorie 2 van de Staat van Bedrijfsactiviteiten;
alsmede:
- bij deze doeleinden behorende voorzieningen, zoals (ontsluitings)wegen, nutsvoorzieningen, groenvoorzieningen, parkeervoorzieningen en water ten behoeve van wateraanvoer en -afvoer, waterberging en sierwater;
- het uitoefenen van detailhandel voor zover dit een normaal en ondergeschikt bestanddeel uitmaakt van de totale bedrijfsuitoefening, zoals ingevolge het voorafgaande is toegestaan;
met dien verstande dat:
- een groothandel in consumentenvuurwerk met opslag van meer dan 10.000 kg consumentenvuurwerk niet is toegestaan;
- geluidshinderlijke en risicovolle inrichtingen niet zijn toegestaan;
- per bedrijf het kantoorvloeroppervlak niet meer mag bedragen dan 25% van het totale bedrijfsvloeroppervlak.
3.2.1
Op deze gronden mogen ten behoeve van de bestemming uitsluitend worden gebouwd:
- gebouwen;
- overkappingen;
- bouwwerken, geen gebouwen zijnde.
3.2.2
Voor het bouwen gelden de aanduidingen op de verbeelding en de volgende bepalingen:
- de gebouwen en overkappingen mogen uitsluitend worden gebouwd ter plaatse van het aangeduide bouwvlak;
- de goot- en bouwhoogte van gebouwen mag niet meer bedragen dan ter plaatse van de aanduiding 'maximale goot- en bouwhoogte' is aangeduid.
3.3 Specifieke gebruiksregels
Het is verboden de onbebouwde gronden te gebruiken voor de opslag van goederen met een totale stapelhoogte van meer dan 4 m.