direct naar inhoud van Artikel 13 Straalpad (dubbelbestemming)
Plan: Stadsbrug
Status: vastgesteld
Plantype: ex art. 10 WRO beheer/ontwikkeling
IMRO-idn: NL.IMRO.02680000428-0001

Artikel 13 Straalpad (dubbelbestemming)

13.1 Doeleindenomschrijving

De gronden op de kaart aangewezen voor Straalpad (dubbelbestemming) zijn, naast de overige daaraan gegeven bestemmingen, bestemd voor een straalpad voor het verzenden en ontvangen van telecommunicatiesignalen.

13.2 Bouwvoorschriften
13.2.1 Bouwvoorschriften

Onverminderd het bepaalde in de bouwvoorschriften behorende bij de andere bestemmingen mag de (nok)hoogte van gebouwen en bouwwerken, geen gebouwen zijnde, niet meer bedragen dan de op de plankaart voor het straalpad opgenomen hoogte ten opzichte van N.A.P.

13.3 Vrijstellingsbevoegdheid
13.3.1 Vrijstelling voor bouwwerken

Bouwwerken ten behoeve van de overige voor deze gronden geldende bestemmingen, met een grotere (nok)hoogte dan de op de plankaart opgenomen hoogte ten opzichte van N.A.P., zijn op deze gronden slechts toelaatbaar indien daarvoor vrijstelling door burgemeester en wethouders is verleend. Vrijstelling kan worden verleend, indien de belangen van een goede straalverbinding hierdoor niet onevenredig worden geschaad.

13.3.2 Adviesprocedure voor vrijstelling

Alvorens omtrent het verlenen van een vrijstelling te beslissen, winnen burgemeester en wethouders schriftelijk advies in bij de beheerder van de betreffende straalverbinding omtrent de vraag of door de voorgenomen bouwactiviteiten de belangen van een goede straalverbinding niet onevenredig worden geschaad en de eventueel te stellen voorwaarden.