Plan: | Hees-Heseveld - 22 (Rosa de Limastraat 10) |
---|---|
Status: | onherroepelijk |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0268.BP48W22-OH01 |
Met betrekking tot de algemene milieuproblematiek kan gesteld worden dat de beoogde invulling met maatschappelijke doeleinden als een voortzetting van het al gedurende lange tijd bestaande gebruik binnen het plangebied kan worden aangemerkt.
Bedrijvigheid
In de naast omgeving van het plangebied bevinden zich geen bedrijven en/of inrichtingen die de beoogde planinvulling kunnen frustreren. Ook zal er geen invloed van de nieuwe invulling plaatsvinden naar eventuele omliggende bedrijvigheid toe.
Indirecte hinder
Daar het plan een zorginstelling mogelijk maakt, zal het aantal verkeersbewegingen met betrekking tot gemotoriseerd verkeer naar verwachting kleiner zijn dan voor normale woningen het geval zou zijn geweest. Dit heeft tot gevolg dat er nauwelijks sprake zal zijn van indirecte hinder en zullen de parkeervoorzieningen als tot dusver opgenomen op deze locatie voor het beoogde gebruik toereikend zijn. De indirecte hinder zal tengevolge van de realisering van dit plan niet toenemen.
Conclusie
Het bovenstaande in aanmerking genomen is de beoogde invulling vanuit Milieu Algemeen/Bedrijvigheid als acceptabel aan te merken.