direct naar inhoud van 4.1 Het bouwplan
Plan: Zutphensestraat 199
Status: vastgesteld
Plantype: bestemmingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.0213.BPBG700019-va01

4.1 Het bouwplan

Op exact dezelfde locatie als de oude boerderij wordt de nieuwbouw gesitueerd. Het wordt een complex van gebouwen die sterk doet denken aan een klassieke T-boerderij met een achterliggende deel, een stal en hooiberg. De hoofdmassa, architectuur en aankleding geven de indruk van een oude boerderij met bijgebouwen, waarbij de nieuwe horecafunctie niet direct afleesbaar is. De nieuwbouw krijgt een agrarische uitstraling die passend is in de omgeving.

De materialen en detailleringen zijn traditioneel. Dat betekent veel metselwerkdetails, ramen met roeden en luiken en een pannendak met een lage goot.

De huidige schetsen (zie de onderstaande afbeeldingen) van het bouwplan gaan uit van een complex van circa 850 m2 bebouwd oppervlakte. De goothoogte ligt maximaal op 5,5 meter en de nok op 9,5 meter.

afbeelding "i_NL.IMRO.0213.BPBG700019-va01_0008.png"

afbeelding "i_NL.IMRO.0213.BPBG700019-va01_0009.png"

Schetsen bouwplan pannenkoekenrestaurant