Plan: | Aarderweg I |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0203.1129-0004 |
Ongeacht de bestemming van de gronden is ter plaatse van de aanduiding 'Antennemast' één antennemast toegestaan.
Voor het bouwen van een antennemast gelden de volgende bepalingen:
Ongeacht de bestemming zijn de gronden ter plaatse van de aanduiding 'Geluidzone - Weg' tevens bestemd voor de bescherming van het woon- en leefmilieu.
In afwijking van hetgeen in de bestemmingsregels is bepaald, mogen ter plaatse van de aanduiding 'Geluidzone - Weg' geen nieuwe (bedrijfs)woningen en andere in de zin van de Wet geluidhinder geluidsgevoelige gebouwen worden opgericht.
Het bevoegd gezag kan bij een omgevingsvergunning afwijken van artikel 6.2.1 voor wat betreft gebouwen, welke zijn toegestaan overeenkomstig de ter plaatse geldende bestemming, mits de bij de Wet geluidhinder toegestane geluidbelasting op de gevel (voorkeursgrenswaarde) niet wordt overschreden, dan wel gebruik kan worden gemaakt van een, voor de vaststelling van het plan, door het bevoegd gezag verleende hogere waarde, met inachtneming van de daarbij gestelde voorwaarden.
Ongeacht de bestemming van de gronden is ter plaatse van de aanduiding 'specifieke bouwaanduiding - ondergronds bouwwerk' ondergronds bouwen toegestaan.
In afwijking van hetgeen in de bestemmingsregels is bepaald onder meer omtrent de oppervlakte van een bouwwerk, mag ter plaatse van de aanduiding 'specifieke bouwaanduiding - ondergronds bouwwerk' een ondergronds bouwen worden gebouwd.
Ongeacht de bestemming van de gronden is ter plaatse van de aanduiding 'specifieke vorm van cultuur en ontspanning - ondergrondse kegelbaan' tevens een ondergrondse kegelbaan toegestaan.
In afwijking van hetgeen in de bestemmingsregels is bepaald onder meer omtrent de oppervlakte van een bouwwerk, mag ter plaatse van de aanduiding 'specifieke vorm van cultuur en ontspanning - ondergrondse kegelbaan' een ondergrondse kegelbaan worden gebouwd.
Ongeacht de bestemming zijn de gronden ter plaatse van de aanduiding 'Vrijwaringszone - Straalpad' tevens bestemd voor de bescherming van een straalverbinding.
In afwijking van hetgeen in de bestemmingsregels is bepaald, mag ter plaatse van de aanduiding 'maximale bouwhoogte (m)' niet hoger worden gebouwd dan daar is weergegeven.
Het bevoegd gezag kan bij een omgevingsvergunning afwijken van artikel 6.5.1 voor wat betreft het oprichten van bebouwing overeenkomstig de ter plaatse geldende bestemming, indien geen onevenredige afbreuk wordt gedaan aan de functie van het straalpad, gehoord de beheerder van de straalverbinding.
Ongeacht de bestemming zijn de gronden ter plaatse van de aanduiding 'Vrijwaringszone - Weg' tevens bestemd voor het verkeersbelang.
In afwijking van hetgeen in de bestemmingsregels is bepaald, mogen ter plaatse van de aanduiding 'Vrijwaringszone – Weg' geen nieuwe bouwwerken worden opgericht.
Het bevoegd gezag kan bij een omgevingsvergunning afwijken van artikel 6.6.1 voor wat betreft het oprichten van:
Het verbod uit artikel 6.6.3, sub a onder 1 is niet van toepassing op werken en werkzaamheden welke: