direct naar inhoud van 7.1 Vooroverleg
Plan: IJsseloord 1
Status: vastgesteld
Plantype: bestemmingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.0202.752-0301

7.1 Vooroverleg

Overleg met vertegenwoordigers van bedrijven in het plangebied

In het kader van de op te stellen ontwikkelingsvisie voor het gebied IJsseloord 1 is al in een vroeg stadium, nog voordat dit bestemmingplan is opgesteld, overleg gevoerd met enkele vertegenwoordigers van de bedrijven in het plangebied. Dit overleg was sterk gericht op de toekomstige plannen en niet zozeer op dit bestemmingsplan in verband met het overwegend conserverend karakter van dit plan.Later is het concept-bestemmingsplan besproken met dezelfde vertegenwoordigers.

Artikel 3.1.1 Bro overleg

In het kader van artikel 3.1.1 Bro is het concept-bestemmingsplan opgestuurd naar de Provincie en naar het Waterschap Rijn en IJssel. Omdat geen nationaal belang bij het plan is betrokken is toezending aan de inspecteur RO achterwege gebleven. Verder is het bestemmingsplan ter informatie gezonden aan de Gasunie, Rijkswaterstaat, ProRail, NS Railinfrastructuur, de OKA en de bewonersoverleggroepen in de wijk. Reacties zijn in dit plan worden verwerkt.

Publicatie voornemen ontwikkeling

Volgens artikel 1.3.1 lid 1 van het Besluit ruimtelijke ordening moet het voornemen tot een op ontwikkeling gericht bestemmingsplan worden gepubliceerd. Omdat het hier een beheerbestemmingsplan betreft dat echter ook ontwikkelingen mogelijk maakt is besloten om het voornemen te publiceren. Dit heeft plaatsgevonden in de Arnhemse koerier van 25 mei 2011.