Plan: | Bestemmingsplan Korianderplein winkelcentrum De Mheen |
---|---|
Status: | onherroepelijk |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0200.bp1088-onh1 |
De Vereniging van Eigenaren van het winkelcentrum De Mheen heeft verzocht om medewerking voor de uitbreiding van het winkelcentrum.
Deze medewerking bestaat uit de herziening van het bestemmingsplan voor de uitbreiding van de supermarkt en een aantal winkels.
De gemeente heeft toegezegd hieraan onder voorwaarden medewerking te verlenen mits de plannen op basis van een door een deskundige vervaardigd inrichtingsplan voor de openbare ruimte op een kwalitatief hoogwaardige wijze kunnen worden ingepast.
Door de gemeente zijn daarbij de volgende voorwaarden gesteld:
De gemeente gaat voor de uitbreiding van het winkelcentrum ca 770 m² grond verkopen. Deze grond wordt door middel van dit bestemmingsplan bestemd tot gemengd en voorziet in ondermeer een winkelfunctie.