Artikel 3 Werking
Op de gronden binnen het plangebied, blijven de op 5 april 2011 respectievelijk 4 oktober 2011 door de gemeenteraad vastgestelde bestemmingsplannen "De Berghorst" en "De Berghorst, partiele herziening Berghorst ong." gelden, met dien verstande dat de regels van de bestemmingsplannen "De Berghorst" en "De Berghorst, partiële herziening Berghorst, ong." als volgt worden herzien:
- in artikel 2 wordt de wijze van meten van de goothoogte als volgt vastgelegd: "vanaf het peil tot aan de bovenkant van de goot, c.q. de druiplijn, het boeibord, of een daarmee gelijk te stellen constructiedeel."
- artikel 6.2.1 onder e gaat als volgt luiden: " ter plaatse van de aanduiding 'maximale goothoogte', de goothoogte niet meer mag bedragen dan de aangegeven goothoogte, met dien verstande dat ter plaatse van de aanduiding 'specifieke bouwaanduiding - goot', de goothoogte ter plaatse van de achtergevel maximaal 6 m dient te bedragen.
- artikel 6.2.2 onder e2 gaat als volgt luiden: " indien bij behorend bij een hoofdgebouw met meerdere bouwlagen: de bouwhoogte van het hoofdgebouw, verminderd met 15% van de bouwhoogte, met dien verstande dat het verschil minimaal 1 m bedraagt;
- artikel 6.4 onder a gaat als volgt luiden: "onder d en kan worden toegestaan dat wordt gebouwd tot op een afstand van niet minder dan 1,50 m";
- artikel 6.4 onder b gaat als volgt luiden: "onder e ten behoeve van een lessenaarsdak en kan worden toegestaan dat de goothoogte aan één zijde van een hoofdgebouw wordt vergroot tot niet meer dan 7 m;
- artikel 6.4 onder c gaat als volgt luiden: "onder f en kan worden toegestaan dat de dakhelling wordt verminderd tot 0º dan wel wordt gebouwd met een afwijkende dakvorm of een plat dak;
- artikel 6.4 wordt aangevuld met onderdeel e, luidend als volgt: "e. het bepaalde in 6.2.2 onder a en kan worden toegestaan dat de gezamenlijke oppervlakte aan bijbehorende bouwwerken voor percelen groter dan 500 m² maximaal 150 m² bedraagt."