Plan: | Hanzepoort |
---|---|
Status: | vastgesteld |
Plantype: | bestemmingsplan |
IMRO-idn: | NL.IMRO.0173.BP15003-va02 |
Ter plaatse van de aanduiding ' veiligheidszone - bevi ' geldt dat die gronden behalve voor de daar voorkomende bestemming(en), mede bestemd zijn voor de bescherming van het woon- en leefklimaat en zijn geen nieuwe kwetsbare en beperkt kwetsbare objecten toegestaan.
In afwijking van het bepaalde bij de andere bestemmingen mogen op de in 15.1.1 bedoelde gronden geen nieuwe gebouwen worden gebouwd.
Bij omgevingsvergunning kan worden afgeweken van het bepaalde in 15.1.2 voor het toestaan van gebouwen ten behoeve van de in 15.1.1 bedoelde bestemmingen, mits ter plaatse een aanvaardbaar woon- en leefklimaat kan worden gerealiseerd.
Burgemeester en wethouders kunnen het plan wijzigen en de aanduiding wijzigen in die zin dat de zone wordt aangepast indien daartoe als gevolg van wijziging in gebruik, bedrijfsvoering, regelgeving of vergunningverlening aanleiding bestaat.
Ter plaatse van de aanduiding ' veiligheidszone - luchtvaart ' geldt dat die gronden - naast de andere aangewezen bestemming(en) - tevens bestemd zijn voor de bescherming van het woon-, leef- en verblijfsklimaat in verband met een (nabij) aanwezig vliegveld.
In afwijking van het bepaalde bij de andere bestemmingen mogen op de in 15.2.1 bedoelde gronden geen nieuwe gebouwen worden gebouwd.
Bij omgevingsvergunning kan worden afgeweken van het bepaalde in 15.2.2 voor het toestaan van gebouwen ten behoeve van de in 15.2.1 bedoelde bestemmingen, mits invulling wordt gegeven aan de verantwoordingsplicht Bevi.
Burgemeester en wethouders kunnen het plan wijzigen en de aanduiding wijzigen in die zin dat de zone wordt aangepast indien daartoe als gevolg van wijziging in gebruik, bedrijfsvoering, regelgeving of vergunningverlening aanleiding bestaat.