Hoofdstukken
Inloggen

Voor het beheren van gegevens als manifestlocatie, emailadres of plantekstlogo kunt uhierinloggen om viaMijnKadastertoegang te krijgen tot het afgeschermde deel van de Index.

Bent u uw inloggegevens kwijt? Neem dan contact op met de eerste beheerder van MijnKadaster binnen uw eigen organisatie.

Downloads
Links

Het STRI2012 manifest van bronhouder: Gemeente Enschede

Dit manifest direct bekijken:
https://www.ruimtelijkeplannen.enschede.nl/manifest/manifest2012.xml

Dit manifest bevat de volgende plannen, klik op de planId om de details van het plan te bekijken:

NL.IMRO.0153.20122480-0003
NL.IMRO.0153.BP00068-0003
NL.IMRO.0153.BP00068-0004
NL.IMRO.0153.GUBP00068-0003
NL.IMRO.0153.20140760-0003
NL.IMRO.0153.20154533-0003
NL.IMRO.0153.BP00081-0003
NL.IMRO.0153.BP00035-0003
NL.IMRO.0153.BP00196-0002
NL.IMRO.0153.20110447-0003
NL.IMRO.0153.20110447-0004
NL.IMRO.0153.20100466-0003
NL.IMRO.0153.20100466-0004
NL.IMRO.0153.20102666-0003
NL.IMRO.0153.20102666-0004
NL.IMRO.0153.20090681-0003
NL.IMRO.0153.20090681-0004
NL.IMRO.0153.20092736-0003
NL.IMRO.0153.20092736-0004
NL.IMRO.0153.20102158-0003
NL.IMRO.0153.20102158-0004
NL.IMRO.0153.BP00009-0003
NL.IMRO.0153.BP00009-0004
NL.IMRO.0153.BP00013-0003
NL.IMRO.0153.20080358-0003
NL.IMRO.0153.20103176-0003
NL.IMRO.0153.20103176-0004
NL.IMRO.0153.BP00049-0003
NL.IMRO.0153.20100847-0003
NL.IMRO.0153.20100847-0004
NL.IMRO.0153.20101372-0003
NL.IMRO.0153.20101372-0004
NL.IMRO.0153.20102122-0003
NL.IMRO.0153.20091999-0003
NL.IMRO.0153.20091999-0004
NL.IMRO.0153.20101314-0003
NL.IMRO.0153.BP00054-0003
NL.IMRO.0153.BP00060-0003
NL.IMRO.0153.BP00047-0003
NL.IMRO.0153.20082400-0004
NL.IMRO.0153.20110958-0003
NL.IMRO.0153.BP00012-0003
NL.IMRO.0153.BP00012-0004
NL.IMRO.0153.20110198-0003
NL.IMRO.0153.20110198-0004
NL.IMRO.0153.20110955-0003
NL.IMRO.0153.20110955-0004
NL.IMRO.0153.20110959-0003
NL.IMRO.0153.20110959-0004
NL.IMRO.0153.20110608-0003
NL.IMRO.0153.20110608-0004
NL.IMRO.0153.20100737-0003
NL.IMRO.0153.20090339-0003
NL.IMRO.0153.20090339-0004
NL.IMRO.0153.20092639-0003
NL.IMRO.0153.20092639-0004
NL.IMRO.0153.20090831-0003
NL.IMRO.0153.20090831-0004
NL.IMRO.0153.20090666-0003
NL.IMRO.0153.20090666-0004
NL.IMRO.0153.20094065-0003
NL.IMRO.0153.20094065-0004
NL.IMRO.0153.20091165-0003
NL.IMRO.0153.20091165-0004
NL.IMRO.0153.20090580-0003
NL.IMRO.0153.20090580-0004
NL.IMRO.0153.BP00091-0003
NL.IMRO.0153.20090894-0003
NL.IMRO.0153.20090894-0004
NL.IMRO.0153.20093295-0004
NL.IMRO.0153.20110208-0003
NL.IMRO.0153.BP00028-0003
NL.IMRO.0153.BP00038-0003
NL.IMRO.0153.BP00038-0004
NL.IMRO.0153.BP00044-0003
NL.IMRO.0153.20101457-0003
NL.IMRO.0153.20101457-0004
NL.IMRO.0153.20110018-0003
NL.IMRO.0153.20110018-0004
NL.IMRO.0153.20110747-0003
NL.IMRO.0153.20092823-0003
NL.IMRO.0153.20102143-0003
NL.IMRO.0153.20102143-0004
NL.IMRO.0153.20101753-0003
NL.IMRO.0153.20101753-0004
NL.IMRO.0153.20083679-0004
NL.IMRO.0153.20100697-0003
NL.IMRO.0153.20100697-0004
NL.IMRO.0153.20070132-0004
NL.IMRO.0153.20091212-0003
NL.IMRO.0153.20091212-0004
NL.IMRO.0153.20083699-0003
NL.IMRO.0153.20083699-0004
NL.IMRO.0153.20101055-0003
NL.IMRO.0153.20101055-0004
NL.IMRO.0153.20092210-0003
NL.IMRO.0153.20092210-0004
NL.IMRO.0153.20083904-0004
NL.IMRO.0153.20101035-0003
NL.IMRO.0153.20101035-0004
NL.IMRO.0153.BP00003-0003
NL.IMRO.0153.BP00003-0004
NL.IMRO.0153.VB00020-0003
NL.IMRO.0153.BP00086-0003
NL.IMRO.0153.BP00172-0002
NL.IMRO.0153.BP00104-0003
NL.IMRO.0153.BP00169-0002
NL.IMRO.0153.BP00169-0003
NL.IMRO.0153.BP00116-0003
NL.IMRO.0153.BP00146-0002
NL.IMRO.0153.BP00186-0002
NL.IMRO.0153.BP00186-0003
NL.IMRO.0153.BP00189-0002
NL.IMRO.0153.BP00102-0003
NL.IMRO.0153.BP00130-0003
NL.IMRO.0153.BP00083-0003
NL.IMRO.0153.BP00066-0003
NL.IMRO.0153.BP00165-0002
NL.IMRO.0153.BP00165-0003
NL.IMRO.0153.BP00173-0002
NL.IMRO.0153.BP00173-0003
NL.IMRO.0153.GUBP00042-0003
NL.IMRO.0153.BP00042-0003
NL.IMRO.0153.BV00002-0003
NL.IMRO.0153.BP00090-0003
NL.IMRO.0153.BP00140-0003
NL.IMRO.0153.20145716-0003
NL.IMRO.0153.BV00003-0003
NL.IMRO.0153.BP00128-0002
NL.IMRO.0153.BP00128-0003
NL.IMRO.0153.BP00095-0003
NL.IMRO.0153.BP00139-0003
NL.IMRO.0153.BP00149-0003
NL.IMRO.0153.BP00125-0002
NL.IMRO.0153.BP00125-0003
NL.IMRO.0153.BP00152-0003
NL.IMRO.0153.BP00100-0003
NL.IMRO.0153.20156324-0003
NL.IMRO.0153.BP00088-0003
NL.IMRO.0153.OVPV20134920-0003
NL.IMRO.0153.BP00134-0003
NL.IMRO.0153.BP00194-0002
NL.IMRO.0153.BP00194-0003
NL.IMRO.0153.BP00143-0003
NL.IMRO.0153.BP00096-0003
NL.IMRO.0153.BP00188-0002
NL.IMRO.0153.BP00188-0003
NL.IMRO.0153.BP00070-0003
NL.IMRO.0153.BP00151-0003
NL.IMRO.0153.BP00185-0002
NL.IMRO.0153.BP00185-0003
NL.IMRO.0153.BP00162-0003
NL.IMRO.0153.BP00180-0003
NL.IMRO.0153.BP00153-0003
NL.IMRO.0153.20140570-0003
NL.IMRO.0153.BP00178-0002
NL.IMRO.0153.SV00007-0003
NL.IMRO.0153.BP00124-0003
NL.IMRO.0153.BP00105-0003
NL.IMRO.0153.BP00171-0003
NL.IMRO.0153.20145998-0002
NL.IMRO.0153.20145998-0003
NL.IMRO.0153.BP00018-0003
NL.IMRO.0153.BP00168-0003
NL.IMRO.0153.BP00127-0003
NL.IMRO.0153.BP00187-0002
NL.IMRO.0153.BP00017-0003
NL.IMRO.0153.BP00158-0003
NL.IMRO.0153.BP00056-0003
NL.IMRO.0153.BP00121-0003
NL.IMRO.0153.GU20102122-0003
NL.IMRO.0153.BP00084-0003
NL.IMRO.0153.BP00021-0003
NL.IMRO.0153.SV00008-0003
NL.IMRO.0153.BP00179-0003
NL.IMRO.0153.20153841-0003
NL.IMRO.0153.BP00157-0003
NL.IMRO.0153.SV00009-0002
NL.IMRO.0153.SV00009-0003
NL.IMRO.0153.20090457-0004
NL.IMRO.0153.BP00112-0003
NL.IMRO.0153.BP00161-0003
NL.IMRO.0153.20151243-0003
NL.IMRO.0153.BP00094-0003
NL.IMRO.0153.BP00087-0003
NL.IMRO.0153.BP00092-0003
NL.IMRO.0153.BP00093-0003
NL.IMRO.0153.BP00067-0003
NL.IMRO.0153.BP00122-0003
NL.IMRO.0153.BP00156-0003
NL.IMRO.0153.1700009151-0003
NL.IMRO.0153.BP00082-0003
NL.IMRO.0153.BP00103-0002
NL.IMRO.0153.BP00103-0003
NL.IMRO.0153.BP00174-0002
NL.IMRO.0153.20135525-0003
NL.IMRO.0153.BP00061-0003
NL.IMRO.0153.BP00053-0003
NL.IMRO.0153.BP00085-0003
NL.IMRO.0153.BP00108-0003
NL.IMRO.0153.20134924-0003
NL.IMRO.0153.BP00120-0003
NL.IMRO.0153.BP00115-0003
NL.IMRO.0153.VB00022-0003
NL.IMRO.0153.BP00073-0003
NL.IMRO.0153.BP00135-0003
NL.IMRO.0153.BP00164-0003
NL.IMRO.0153.BP00181-0002
NL.IMRO.0153.BP00109-0003
NL.IMRO.0153.BP00159-0003
NL.IMRO.0153.BP00126-0003
NL.IMRO.0153.BP00201-0002
NL.IMRO.0153.BP00142-0002
NL.IMRO.0153.BP00142-0003
NL.IMRO.0153.BP00123-0003
NL.IMRO.0153.PB00007-0003
NL.IMRO.0153.VB00018-0003
NL.IMRO.0153.VB00021-0003
NL.IMRO.0153.BP00160-0002
NL.IMRO.0153.BP00160-0003
NL.IMRO.0153.BP00176-0002
NL.IMRO.0153.BP00176-0003
NL.IMRO.0153.BP00166-0002
NL.IMRO.0153.BP00080-0003
NL.IMRO.0153.20091662-0003
NL.IMRO.0153.20091662-0004
NL.IMRO.0153.PB00011-0003
NL.IMRO.0153.R20190002-0002
NL.IMRO.0153.BP00065-0003
NL.IMRO.0153.VB00016-0003
NL.IMRO.0153.GU20092823-0003
NL.IMRO.0153.BP00079-0003
NL.IMRO.0153.BP00101-0003
NL.IMRO.0153.PB00010-0003
NL.IMRO.0153.sv00004-0003
NL.IMRO.0153.SV00001-0003
NL.IMRO.0153.SV00005-0003
NL.IMRO.0153.SV00002-0003
NL.IMRO.0153.BP00193-0002
NL.IMRO.0153.BP00032-0003
NL.IMRO.0153.BP00177-0003
NL.IMRO.0153.BP00119-0003
NL.IMRO.0153.BP00077-0003
NL.IMRO.0153.20174651-0003
NL.IMRO.0153.BP00099-0002
NL.IMRO.0153.BP00099-0003
NL.IMRO.0153.BP00133-0002
NL.IMRO.0153.BP00133-0003
NL.IMRO.0153.BP00129-0002
NL.IMRO.0153.BP00129-0003
NL.IMRO.0153.BP00131-0002
NL.IMRO.0153.BP00131-0003
NL.IMRO.0153.BP00110-0003
NL.IMRO.0153.20133391-0003
NL.IMRO.0153.BP00107-0003
NL.IMRO.0153.OV00014-0003
NL.IMRO.0153.V20165442-0002
NL.IMRO.0153.BP00062-0003
NL.IMRO.0153.20182071-0002
NL.IMRO.0153.20182071-0003
NL.IMRO.0153.20185086-0002