Hoofdstukken
Inloggen

Voor het beheren van gegevens als manifestlocatie, emailadres of plantekstlogo kunt uhierinloggen om viaMijnKadastertoegang te krijgen tot het afgeschermde deel van de Index.

Bent u uw inloggegevens kwijt? Neem dan contact op met de eerste beheerder van MijnKadaster binnen uw eigen organisatie.

Downloads
Links

Het STRI2012 manifest van bronhouder: Gemeente Emmen

Dit manifest direct bekijken:
https://ro.emmen.nl/ro/imro2008/STRI2008_0114.xml

Dit manifest bevat de volgende plannen, klik op de planId om de details van het plan te bekijken:

NL.IMRO.0114.2005069-E704
NL.IMRO.0114.2009012-0701
NL.IMRO.0114.2009020-0701
NL.IMRO.0114.2009023-0701
NL.IMRO.0114.2009032-0701
NL.IMRO.0114.2009032-R801
NL.IMRO.0114.2009038-0703
NL.IMRO.0114.2009039-0003
NL.IMRO.0114.2009047-0702
NL.IMRO.0114.2009048-0701
NL.IMRO.0114.2009058-0801
NL.IMRO.0114.2009059-0701
NL.IMRO.0114.2009060-0701
NL.IMRO.0114.2009065-0701
NL.IMRO.0114.2009068-0701
NL.IMRO.0114.2009069-0701
NL.IMRO.0114.2009072-0710
NL.IMRO.0114.2009072-R801
NL.IMRO.0114.2009073-0003
NL.IMRO.0114.200909054-0701
NL.IMRO.0114.2010001-0003
NL.IMRO.0114.2010006-B701
NL.IMRO.0114.2010007-0602
NL.IMRO.0114.2010008-0701
NL.IMRO.0114.2010009-0701
NL.IMRO.0114.2010010-0003
NL.IMRO.0114.2010012-0701
NL.IMRO.0114.2010016-0701
NL.IMRO.0114.2010017-0701
NL.IMRO.0114.2010020-0702
NL.IMRO.0114.2010021-0701
NL.IMRO.0114.2010023-0701
NL.IMRO.0114.2010024-0701
NL.IMRO.0114.2010025-0701
NL.IMRO.0114.2010027-0003
NL.IMRO.0114.2010030-0701
NL.IMRO.0114.2010037-0701
NL.IMRO.0114.2010040-0703
NL.IMRO.0114.2010041-0701
NL.IMRO.0114.2010042-0701
NL.IMRO.0114.2010043-0701
NL.IMRO.0114.2010044-0701
NL.IMRO.0114.2010045-0701
NL.IMRO.0114.2010046-0701
NL.IMRO.0114.2010047-0702
NL.IMRO.0114.2010048-0701
NL.IMRO.0114.2010049-0701
NL.IMRO.0114.2010050-0701
NL.IMRO.0114.2011010-0701
NL.IMRO.0114.2011011-0701
NL.IMRO.0114.2011012-0701
NL.IMRO.0114.2011013-0701
NL.IMRO.0114.2011018-0701
NL.IMRO.0114.2011020-0002
NL.IMRO.0114.2011024-0701
NL.IMRO.0114.2011025-0701
NL.IMRO.0114.2011031-0701
NL.IMRO.0114.2011032-0701
NL.IMRO.0114.2011036-0701
NL.IMRO.0114.2011038-0001
NL.IMRO.0114.2011039-B701
NL.IMRO.0114.2011042-0701
NL.IMRO.0114.2011043-0701
NL.IMRO.0114.2011046-0701
NL.IMRO.0114.2011047-0701
NL.IMRO.0114.2011048-0801
NL.IMRO.0114.2011049-0701
NL.IMRO.0114.2011050-0701
NL.IMRO.0114.2011052-0701
NL.IMRO.0114.2011053-0701
NL.IMRO.0114.2012006-0701
NL.IMRO.0114.2012009-B701
NL.IMRO.0114.2012011-0701
NL.IMRO.0114.2012017-0701
NL.IMRO.0114.2012019-B701
NL.IMRO.0114.2012020-0701
NL.IMRO.0114.2012021-0701
NL.IMRO.0114.2012023-0702
NL.IMRO.0114.2012024-0701
NL.IMRO.0114.2012025-0701
NL.IMRO.0114.2012030-B702
NL.IMRO.0114.2012031-0701
NL.IMRO.0114.2012040-0501
NL.IMRO.0114.2012042-0701
NL.IMRO.0114.2012043-B701
NL.IMRO.0114.2012044-0701
NL.IMRO.0114.2012051-0701
NL.IMRO.0114.2013004-B701
NL.IMRO.0114.2013005-0701
NL.IMRO.0114.2013006-0701
NL.IMRO.0114.2013007-0701
NL.IMRO.0114.2013009-0501
NL.IMRO.0114.2013012-0701
NL.IMRO.0114.2013013-0701
NL.IMRO.0114.2013015-V701
NL.IMRO.0114.2013022-V701
NL.IMRO.0114.2013023-V701
NL.IMRO.0114.2013024-V701
NL.IMRO.0114.2013025-B202
NL.IMRO.0114.2013025-B501
NL.IMRO.0114.2013026-V701
NL.IMRO.0114.2013027-B701
NL.IMRO.0114.2013028-V701
NL.IMRO.0114.2013029-B701
NL.IMRO.0114.2013044-B701
NL.IMRO.0114.2013045-B701
NL.IMRO.0114.2013046-S701
NL.IMRO.0114.2013047-B701
NL.IMRO.0114.2014002-W701
NL.IMRO.0114.2014003-B701
NL.IMRO.0114.2014004-B701
NL.IMRO.0114.2014006-B303
NL.IMRO.0114.2014007-B701
NL.IMRO.0114.2014007-G801
NL.IMRO.0114.2014008-B701
NL.IMRO.0114.2014009-B701
NL.IMRO.0114.2014010-B701
NL.IMRO.0114.2014011-B701
NL.IMRO.0114.2014014-B701
NL.IMRO.0114.2014015-B701
NL.IMRO.0114.2014016-B701
NL.IMRO.0114.2014017-B701
NL.IMRO.0114.2014019-B701
NL.IMRO.0114.2014020-B701
NL.IMRO.0114.2014021-B701
NL.IMRO.0114.2014022-B702
NL.IMRO.0114.2014022-G801
NL.IMRO.0114.2014023-B701
NL.IMRO.0114.2014024-B701
NL.IMRO.0114.2014025-B701
NL.IMRO.0114.2014026-B701
NL.IMRO.0114.2014027-B702
NL.IMRO.0114.2014027-G801
NL.IMRO.0114.2014029-W701
NL.IMRO.0114.2014030-W701
NL.IMRO.0114.2014031-B701
NL.IMRO.0114.2014033-W701
NL.IMRO.0114.2014036-S701
NL.IMRO.0114.2015001-B701
NL.IMRO.0114.2015003-S701
NL.IMRO.0114.2015004-B701
NL.IMRO.0114.2015005-S701
NL.IMRO.0114.2015006-B701
NL.IMRO.0114.2015007-B701
NL.IMRO.0114.2015008-B701
NL.IMRO.0114.2015010-W701
NL.IMRO.0114.2015011-B701
NL.IMRO.0114.2015012-B701
NL.IMRO.0114.2015013-B701
NL.IMRO.0114.2015016-B701
NL.IMRO.0114.2015018-B701
NL.IMRO.0114.2015021-W701
NL.IMRO.0114.2015022-B701
NL.IMRO.0114.2015026-B701
NL.IMRO.0114.2016001-B301
NL.IMRO.0114.2016001-B701
NL.IMRO.0114.2016002-B701
NL.IMRO.0114.2016004-B701
NL.IMRO.0114.2016006-B701
NL.IMRO.0114.2016009-B701
NL.IMRO.0114.2016010-B701
NL.IMRO.0114.2016011-U701
NL.IMRO.0114.2016012-B701
NL.IMRO.0114.2016013-S701
NL.IMRO.0114.2016015-B701
NL.IMRO.0114.2016016-B701
NL.IMRO.0114.2016017-B701
NL.IMRO.0114.2017002-B701
NL.IMRO.0114.2017003-B501
NL.IMRO.0114.2017004-B301
NL.IMRO.0114.2017004-B701
NL.IMRO.0114.2017005-W701
NL.IMRO.0114.2017007-B301
NL.IMRO.0114.2017007-B501
NL.IMRO.0114.2017007-B701
NL.IMRO.0114.2017008-B701
NL.IMRO.0114.2017009-B701
NL.IMRO.0114.2017010-B501
NL.IMRO.0114.2017010-B701
NL.IMRO.0114.2017011-P501
NL.IMRO.0114.2017011-P701
NL.IMRO.0114.2017012-B701
NL.IMRO.0114.2017013-W701
NL.IMRO.0114.2017014-W701
NL.IMRO.0114.2017015-B301
NL.IMRO.0114.2017015-B701
NL.IMRO.0114.2017016-S701
NL.IMRO.0114.2017017-B701
NL.IMRO.0114.2017018-B701
NL.IMRO.0114.2017019-B701
NL.IMRO.0114.2017020-S701
NL.IMRO.0114.2017021-B301
NL.IMRO.0114.2017021-B501
NL.IMRO.0114.2017021-B701
NL.IMRO.0114.2017023-W701
NL.IMRO.0114.2017024-B701
NL.IMRO.0114.2017025-P701
NL.IMRO.0114.2017026-W701
NL.IMRO.0114.2017027-B701
NL.IMRO.0114.2017028-B502
NL.IMRO.0114.2017028-B701
NL.IMRO.0114.2017029-B501
NL.IMRO.0114.2017029-B701
NL.IMRO.0114.2017030-VB71
NL.IMRO.0114.2017031-B301
NL.IMRO.0114.2017031-B501
NL.IMRO.0114.2017032-B501
NL.IMRO.0114.2017032-B701
NL.IMRO.0114.2017033-B701
NL.IMRO.0114.2017036-B301
NL.IMRO.0114.2017036-B501
NL.IMRO.0114.2017036-B701
NL.IMRO.0114.2017037-S701
NL.IMRO.0114.2018002-B302
NL.IMRO.0114.2018002-B502
NL.IMRO.0114.2018003-B301
NL.IMRO.0114.2018003-B501
NL.IMRO.0114.2018003-B701
NL.IMRO.0114.2018005-B301
NL.IMRO.0114.2018005-B501
NL.IMRO.0114.2018005-B701
NL.IMRO.0114.2018006-W701
NL.IMRO.0114.2018007-B301
NL.IMRO.0114.2018007-B501
NL.IMRO.0114.2018007-B701
NL.IMRO.0114.2018009-B701
NL.IMRO.0114.2018010-B501
NL.IMRO.0114.2018010-B701
NL.IMRO.0114.2018011-B301
NL.IMRO.0114.2018011-B501
NL.IMRO.0114.2018011-B701
NL.IMRO.0114.2018012-W701
NL.IMRO.0114.2018014-B301
NL.IMRO.0114.2018014-B501
NL.IMRO.0114.2018014-B701
NL.IMRO.0114.2018015-B301
NL.IMRO.0114.2018015-B501
NL.IMRO.0114.2018015-B701
NL.IMRO.0114.2018017-B301
NL.IMRO.0114.2018017-B501
NL.IMRO.0114.2018017-B701
NL.IMRO.0114.2018018-W701
NL.IMRO.0114.2018019-VB71
NL.IMRO.0114.2018020-B301
NL.IMRO.0114.2018020-B701
NL.IMRO.0114.2018023-B501
NL.IMRO.0114.2018023-B701
NL.IMRO.0114.2018024-B301
NL.IMRO.0114.2018024-B501
NL.IMRO.0114.2018024-B701
NL.IMRO.0114.2018025-B301
NL.IMRO.0114.2018027-S501
NL.IMRO.0114.2018027-S701
NL.IMRO.0114.2018029-B501
NL.IMRO.0114.2018029-B701
NL.IMRO.0114.2018030-W501
NL.IMRO.0114.2018030-W701
NL.IMRO.0114.2018031-B301
NL.IMRO.0114.2018031-B501
NL.IMRO.0114.2018031-B701
NL.IMRO.0114.2018034-B301
NL.IMRO.0114.2018034-B501
NL.IMRO.0114.2018034-B701
NL.IMRO.0114.2018036-W701
NL.IMRO.0114.2018037-W701
NL.IMRO.0114.2018038-B301
NL.IMRO.0114.2018038-B501
NL.IMRO.0114.2018040-B301
NL.IMRO.0114.2018040-B501
NL.IMRO.0114.2018040-B701
NL.IMRO.0114.2018041-U501
NL.IMRO.0114.2018041-U701
NL.IMRO.0114.2018042-B501
NL.IMRO.0114.2018042-B701
NL.IMRO.0114.2018043-B301
NL.IMRO.0114.2018043-B501
NL.IMRO.0114.2018043-B701
NL.IMRO.0114.2018044-W501
NL.IMRO.0114.2018044-W701
NL.IMRO.0114.2018045-B301
NL.IMRO.0114.2018045-B501
NL.IMRO.0114.2018045-B701
NL.IMRO.0114.201816190-V701
NL.IMRO.0114.2019001-B501
NL.IMRO.0114.2019003-W501
NL.IMRO.0114.2019003-W701
NL.IMRO.0114.2019005-B301
NL.IMRO.0114.2019007-VB71
NL.IMRO.0114.2019008-W501
NL.IMRO.0114.2019008-W701
NL.IMRO.0114.2019009-W501
NL.IMRO.0114.2019009-W701
NL.IMRO.0114.2019010-B501
NL.IMRO.0114.2019011-B501
NL.IMRO.0114.2019013-B301
NL.IMRO.0114.2019013-B501
NL.IMRO.0114.2019013-B701
NL.IMRO.0114.2019014-B301
NL.IMRO.0114.2019015-B301
NL.IMRO.0114.2019015-B501
NL.IMRO.0114.2019016-W501
NL.IMRO.0114.2019016-W701
NL.IMRO.0114.2019019-B501
NL.IMRO.0114.2019020-B301
NL.IMRO.0114.2019021-W501
NL.IMRO.0114.2019021-W701
NL.IMRO.0114.2019022-B301
NL.IMRO.0114.2019023-B301
NL.IMRO.0114.92318-V501
NL.IMRO.0114.BP2015017-B701
NL.IMRO.0114.Zaak100195-V701
NL.IMRO.0114.Zaak10224-V701
NL.IMRO.0114.Zaak102447-V701
NL.IMRO.0114.Zaak121915-V501
NL.IMRO.0114.Zaak121915-V701
NL.IMRO.0114.Zaak14868-V701
NL.IMRO.0114.Zaak15890-V501
NL.IMRO.0114.Zaak15890-V701
NL.IMRO.0114.Zaak17295-V701
NL.IMRO.0114.Zaak2017122395-V501
NL.IMRO.0114.Zaak201774389-V501
NL.IMRO.0114.Zaak201774389-V701
NL.IMRO.0114.Zaak20181-V701
NL.IMRO.0114.Zaak2018105326-V501
NL.IMRO.0114.Zaak2018105326-V701
NL.IMRO.0114.Zaak2018121791-V501
NL.IMRO.0114.Zaak2018121791-V701
NL.IMRO.0114.Zaak201850604-V501
NL.IMRO.0114.Zaak201850604-V701
NL.IMRO.0114.Zaak201859015-V501
NL.IMRO.0114.Zaak201859015-V701
NL.IMRO.0114.Zaak20191503-V501
NL.IMRO.0114.Zaak2019151905-V501
NL.IMRO.0114.Zaak201961962-V501
NL.IMRO.0114.Zaak22630-V701
NL.IMRO.0114.Zaak23549-V701
NL.IMRO.0114.Zaak24169-V701
NL.IMRO.0114.Zaak24648-V701
NL.IMRO.0114.Zaak27442-V701
NL.IMRO.0114.Zaak28516-V701
NL.IMRO.0114.Zaak33141-V701
NL.IMRO.0114.Zaak34113-V701
NL.IMRO.0114.Zaak39846-V701
NL.IMRO.0114.Zaak41197-V701
NL.IMRO.0114.Zaak43416-V501
NL.IMRO.0114.Zaak43416-V701
NL.IMRO.0114.Zaak43967-V701
NL.IMRO.0114.Zaak44832-V701
NL.IMRO.0114.Zaak4635-V701
NL.IMRO.0114.Zaak4679-V701
NL.IMRO.0114.Zaak4794-V701
NL.IMRO.0114.Zaak4829-V701
NL.IMRO.0114.Zaak48713-V701
NL.IMRO.0114.Zaak53312-V701
NL.IMRO.0114.Zaak53443-V701
NL.IMRO.0114.Zaak53685-V701
NL.IMRO.0114.Zaak53824-V701
NL.IMRO.0114.Zaak54761-V701
NL.IMRO.0114.Zaak55044-V701
NL.IMRO.0114.Zaak56589-V701
NL.IMRO.0114.Zaak57611-V701
NL.IMRO.0114.Zaak57675-V701
NL.IMRO.0114.Zaak57986-V701
NL.IMRO.0114.Zaak59040-V501
NL.IMRO.0114.Zaak61847-V701
NL.IMRO.0114.Zaak62745-V501
NL.IMRO.0114.Zaak62745-V701
NL.IMRO.0114.Zaak63891-V701
NL.IMRO.0114.Zaak64693-V701
NL.IMRO.0114.Zaak65381-V701
NL.IMRO.0114.Zaak65768-V701
NL.IMRO.0114.Zaak66259-V701
NL.IMRO.0114.Zaak67026-V701
NL.IMRO.0114.Zaak68412-V501
NL.IMRO.0114.Zaak68412-V701
NL.IMRO.0114.Zaak68646-V701
NL.IMRO.0114.Zaak72031-V701
NL.IMRO.0114.Zaak73220-V701
NL.IMRO.0114.Zaak74317-V701
NL.IMRO.0114.Zaak7652-V701
NL.IMRO.0114.Zaak76958-V501
NL.IMRO.0114.Zaak76958-V701
NL.IMRO.0114.Zaak78033-V701
NL.IMRO.0114.Zaak8127-V701
NL.IMRO.0114.Zaak81763-V701
NL.IMRO.0114.Zaak83066-V701
NL.IMRO.0114.Zaak83134-V701
NL.IMRO.0114.Zaak85638-V701
NL.IMRO.0114.Zaak86994-V701
NL.IMRO.0114.Zaak87032-V501
NL.IMRO.0114.Zaak87032-V701
NL.IMRO.0114.Zaak87267-V701
NL.IMRO.0114.Zaak89842-V701
NL.IMRO.0114.Zaak89844-V701
NL.IMRO.0114.Zaak91097-V701
NL.IMRO.0114.Zaak91855-V701
NL.IMRO.0114.Zaak92318-V701
NL.IMRO.0114.Zaak95708-V701
NL.IMRO.0114.Zaak9572-V701
NL.IMRO.0114.Zaak97742-V701
NL.IMRO.0114.Zaak98644-V701
NL.IMRO.0114.Zaak99709-V701
NL.IMRO.0114.zaak113776-V701
NL.IMRO.0114.zaak12641-V701
NL.IMRO.0114.zaak55311-V701
NL.IMRO.0114.zaak75854-V701
NL.IMRO.0114.zaak79118-V701
NL.IMRO.0114.zaak81576-V701
NL.IMRO.0114.zaak84019-V701
NL.IMRO.0114.zaak85516-V701
NL.IMRO.0114.zaak95894-V701