Hoofdstukken
Inloggen

Voor het beheren van gegevens als manifestlocatie, emailadres of plantekstlogo kunt uhierinloggen om viaMijnKadastertoegang te krijgen tot het afgeschermde deel van de Index.

Bent u uw inloggegevens kwijt? Neem dan contact op met de eerste beheerder van MijnKadaster binnen uw eigen organisatie.

Downloads
Links

Het STRI2012 manifest van bronhouder: Gemeente Eindhoven

Dit manifest direct bekijken:
http://www.eindhoven.nl/ruimtelijkeplannen/plannen/manifestEindhovenIMRO2012.xml

Dit manifest bevat de volgende plannen, klik op de planId om de details van het plan te bekijken:

NL.IMRO.0772.80324-0201
NL.IMRO.0772.80152-0501
NL.IMRO.0772.80232-0301
NL.IMRO.0772.80188-0302
NL.IMRO.0772.GU80188-0301
NL.IMRO.0772.80253-0301
NL.IMRO.0772.80273-0301
NL.IMRO.0772.80298-0301
NL.IMRO.0772.80146-0301
NL.IMRO.0772.80238-0301
NL.IMRO.0772.80338-0201
NL.IMRO.0772.80153-0501
NL.IMRO.0772.80210-0301
NL.IMRO.0772.80279-0301
NL.IMRO.0772.80254-0301
NL.IMRO.0772.80311-0301
NL.IMRO.0772.80222-0301
NL.IMRO.0772.80192-0301
NL.IMRO.0772.80255-0301
NL.IMRO.0772.80226-0301
NL.IMRO.0772.80276-0301
NL.IMRO.0772.80277-0301
NL.IMRO.0772.80308-0301
NL.IMRO.0772.OVV1832527-0301
NL.IMRO.0772.OV122251-0301
NL.IMRO.0772.80224-0301
NL.IMRO.0772.OV130781-0301
NL.IMRO.0772.OV140713-0301
NL.IMRO.0772.OVV1523492-0301
NL.IMRO.0772.80174-0301
NL.IMRO.0772.80158-0301
NL.IMRO.0772.80300-0301
NL.IMRO.0772.80131-0301
NL.IMRO.0772.80003-0301
NL.IMRO.0772.80040-0303
NL.IMRO.0772.80228-0301
NL.IMRO.0772.BV80203-0301
NL.IMRO.0772.80171-0302
NL.IMRO.0772.OV130374-0301
NL.IMRO.0772.OV120329-0301
NL.IMRO.0772.OVV1832568-0301
NL.IMRO.0772.80096-0301
NL.IMRO.0772.80027-0501
NL.IMRO.0772.OVV1522426-0301
NL.IMRO.0772.OVV1421972-0301
NL.IMRO.0772.80160-0301
NL.IMRO.0772.80025-0301
NL.IMRO.0772.80147-0501
NL.IMRO.0772.80270-0301
NL.IMRO.0772.80235-0301
NL.IMRO.0772.OV121821-0301
NL.IMRO.0772.OVV1833939-0301
NL.IMRO.0772.80325-0301
NL.IMRO.0772.80322-0301
NL.IMRO.0772.80219-0101
NL.IMRO.0772.OV140263-0301
NL.IMRO.0772.OV140323-0301
NL.IMRO.0772.OVV1421323-0301
NL.IMRO.0772.80196-0301
NL.IMRO.0772.80143-0301
NL.IMRO.0772.OVV1421967-0301
NL.IMRO.0772.OV120951-0301
NL.IMRO.0772.80037-0501
NL.IMRO.0772.80164-0301
NL.IMRO.0772.OV090501-0301
NL.IMRO.0772.OVV1626340-0301
NL.IMRO.0772.OV133609-0301
NL.IMRO.0772.OVV1936845-0201
NL.IMRO.0772.80173-0301
NL.IMRO.0772.OVV1523520-0301
NL.IMRO.0772.GU80236-0301
NL.IMRO.0772.80142-0301
NL.IMRO.0772.OVV1421566-0301
NL.IMRO.0772.80182-0301
NL.IMRO.0772.OV123385-0301
NL.IMRO.0772.OV132141-0301
NL.IMRO.0772.OVV1833020-0301
NL.IMRO.0772.OV1523073-0301
NL.IMRO.0772.OVV1625472-0301
NL.IMRO.0772.80022-0501
NL.IMRO.0772.OV140925-0301
NL.IMRO.0772.OVV1833764-0301
NL.IMRO.0772.80172-0301
NL.IMRO.0772.80245-0301
NL.IMRO.0772.80033-0301
NL.IMRO.0772.80109-0501
NL.IMRO.0772.80141-0301
NL.IMRO.0772.80155-0301
NL.IMRO.0772.80326-0201
NL.IMRO.0772.80274-0301
NL.IMRO.0772.80149-0301
NL.IMRO.0772.80320-0301
NL.IMRO.0772.80272-0301
NL.IMRO.0772.80008-0501
NL.IMRO.0772.80269-0301
NL.IMRO.0772.80312-0301
NL.IMRO.0772.80117-0501
NL.IMRO.0772.80260-0301
NL.IMRO.0772.80105-0501
NL.IMRO.0772.80050-0501
NL.IMRO.0772.80113-0501
NL.IMRO.0772.80212-0301
NL.IMRO.0772.80208-0301
NL.IMRO.0772.80267-0301
NL.IMRO.0772.80331-0201
NL.IMRO.0772.80076-0501
NL.IMRO.0772.80014-0501
NL.IMRO.0772.80321-0301
NL.IMRO.0772.80313-0301
NL.IMRO.0772.76556-0501
NL.IMRO.0772.80268-0301
NL.IMRO.0772.80241-0301
NL.IMRO.0772.80055-0501
NL.IMRO.0772.80307-0301
NL.IMRO.0772.80068-0501
NL.IMRO.0772.080046-0501
NL.IMRO.0772.80114-0501
NL.IMRO.0772.80207-0301
NL.IMRO.0772.80018-0501
NL.IMRO.0772.80006-0501
NL.IMRO.0772.80069-0301
NL.IMRO.0772.OVV1833130-0301
NL.IMRO.0772.80291-0201
NL.IMRO.0772.80032-0501
NL.IMRO.0772.80185-0301
NL.IMRO.0772.80139-0501
NL.IMRO.0772.80234-0301
NL.IMRO.0772.80088-0501
NL.IMRO.0772.80189-0301
NL.IMRO.0772.80297-0301
NL.IMRO.0772.80169-0301
NL.IMRO.0772.80136-0501
NL.IMRO.0772.80282-0301
NL.IMRO.0772.80289-0301
NL.IMRO.0772.80078-0501
NL.IMRO.0772.80063-0501
NL.IMRO.0772.80301-0301
NL.IMRO.0772.80252-0301
NL.IMRO.0772.80059-0501
NL.IMRO.0772.80043-0501
NL.IMRO.0772.80237-0301
NL.IMRO.0772.80071-0501
NL.IMRO.0772.80256-0301
NL.IMRO.0772.80104-0501
NL.IMRO.0772.80299-0301
NL.IMRO.0772.80244-0301
NL.IMRO.0772.80154-0501
NL.IMRO.0772.80089-0201
NL.IMRO.0772.80295-0301
NL.IMRO.0772.80303-0301
NL.IMRO.0772.80332-0201
NL.IMRO.0772.80090-0501
NL.IMRO.0772.80054-0501
NL.IMRO.0772.80092-0301
NL.IMRO.0772.ISVRvDA-0301
NL.IMRO.0772.Structuurvisie-0302
NL.IMRO.0772.80058-0501
NL.IMRO.0772.80242-0201
NL.IMRO.0772.80110-0301
NL.IMRO.0772.80247-0301
NL.IMRO.0772.80318-0301
NL.IMRO.0772.80250-0301
NL.IMRO.0772.80134-0501
NL.IMRO.0772.80061-0301
NL.IMRO.0772.80082-0501
NL.IMRO.0772.80145-0501
NL.IMRO.0772.80316-0201
NL.IMRO.0772.80098-0501
NL.IMRO.0772.OVV1421005-0301
NL.IMRO.0772.OV130583-0301
NL.IMRO.0772.OV130333-0301
NL.IMRO.0772.80246-0301
NL.IMRO.0772.80206-0301
NL.IMRO.0772.OVV1833000-0201
NL.IMRO.0772.80026-0501
NL.IMRO.0772.80187-0501
NL.IMRO.0772.80220-0301
NL.IMRO.0772.80239-0301
NL.IMRO.0772.80215-0301
NL.IMRO.0772.OV140214-0301
NL.IMRO.0772.OVV1626289-0301
NL.IMRO.0772.OV123465-0301
NL.IMRO.0772.OVV1730498-0201
NL.IMRO.0772.80231-0301
NL.IMRO.0772.80293-0201
NL.IMRO.0772.OV092976-0301
NL.IMRO.0772.OV110381-0301
NL.IMRO.0772.OV111962-0301
NL.IMRO.0772.OV123139-0301
NL.IMRO.0772.OV113821-0301
NL.IMRO.0772.OV103688-0301
NL.IMRO.0772.OV122393-0301
NL.IMRO.0772.OV091430-0301
NL.IMRO.0772.OV093197-0301
NL.IMRO.0772.OV110333-0302
NL.IMRO.0772.OV090344-0301
NL.IMRO.0772.OV122622-0301
NL.IMRO.0772.OV103034-0301
NL.IMRO.0772.OV113876-0301
NL.IMRO.0772.OV111176-0301
NL.IMRO.0772.OV091899-0301
NL.IMRO.0772.OV122840-0301
NL.IMRO.0772.OV103731-0301
NL.IMRO.0772.OV121893-0301
NL.IMRO.0772.OV120919-0301
NL.IMRO.0772.OV111504-0301
NL.IMRO.0772.OV111286-0301
NL.IMRO.0772.OV100598-0301
NL.IMRO.0772.OV120689-0301
NL.IMRO.0772.OV101586-0301
NL.IMRO.0772.OV104183-0301
NL.IMRO.0772.80175-0301
NL.IMRO.0772.OVV1729930-0301
NL.IMRO.0772.80266-0301
NL.IMRO.0772.OVV1832179-0301
NL.IMRO.0772.OV130308-0301
NL.IMRO.0772.80281-0302
NL.IMRO.0772.80340-0201
NL.IMRO.0772.80199-0301
NL.IMRO.0772.80309-0301
NL.IMRO.0772.OVV1523716-0301
NL.IMRO.0772.OVV1729986-0301
NL.IMRO.0772.80190-0301
NL.IMRO.0772.OV130950-0301
NL.IMRO.0772.80193-0301
NL.IMRO.0772.80099-0501
NL.IMRO.0772.OVV1730524-0301
NL.IMRO.0772.80236-0302
NL.IMRO.0772.OVV1731299-0301
NL.IMRO.0772.80097-0301
NL.IMRO.0772.80249-0301
NL.IMRO.0772.80262-0301
NL.IMRO.0772.OVV1523575-0201
NL.IMRO.0772.OVV1833750-0301
NL.IMRO.0772.OVV1421823-0301
NL.IMRO.0772.80263-0201
NL.IMRO.0772.80019-0501
NL.IMRO.0772.OVV1730181-0301
NL.IMRO.0772.80288-0301
NL.IMRO.0772.OVV1730395-0201
NL.IMRO.0772.OVV1730396-0201
NL.IMRO.0772.80284-0301
NL.IMRO.0772.80042-0501
NL.IMRO.0772.80258-0302
NL.IMRO.0772.GU80258-0301
NL.IMRO.0772.80230-0201
NL.IMRO.0772.80305-0201
NL.IMRO.0772.OVV1729063-0301
NL.IMRO.0772.OVV1420860-0302
NL.IMRO.0772.OVV1626613-0301
NL.IMRO.0772.OVV1420861-0301
NL.IMRO.0772.OVV1627257-0301
NL.IMRO.0772.OV130977-0301
NL.IMRO.0772.OVV1729658-0301
NL.IMRO.0772.OV092536-0301
NL.IMRO.0772.OVV1730111-0201
NL.IMRO.0772.OVV1730111-0301
NL.IMRO.0772.80060-0501
NL.IMRO.0772.80323-0301
NL.IMRO.0772.80079-0501
NL.IMRO.0772.80314-0301
NL.IMRO.0772.80135-0501
NL.IMRO.0772.80103-0501
NL.IMRO.0772.80112-0501
NL.IMRO.0772.80265-0301
NL.IMRO.0772.80138-0301
NL.IMRO.0772.80124-0501
NL.IMRO.0772.80205-0301
NL.IMRO.0772.OV131213-0301
NL.IMRO.0772.OVV1523677-0301
NL.IMRO.0772.80085-0501
NL.IMRO.0772.80115-0501
NL.IMRO.0772.80166-0501
NL.IMRO.0772.80257-0301
NL.IMRO.0772.80108-0501
NL.IMRO.0772.80286-0301
NL.IMRO.0772.80102-0501
NL.IMRO.0772.80137-0501
NL.IMRO.0772.80116-0301
NL.IMRO.0772.80181-0301
NL.IMRO.0772.80261-0301
NL.IMRO.0772.80165-0501
NL.IMRO.0772.80290-0301
NL.IMRO.0772.80159-0301
NL.IMRO.0772.80129-0501
NL.IMRO.0772.80216-0301
NL.IMRO.0772.80294-0301
NL.IMRO.0772.OVV1421907-0301
NL.IMRO.0772.OVV1729538-0301
NL.IMRO.0772.80056-0301
NL.IMRO.0772.OVV1729764-0301
NL.IMRO.0772.80264-0301
NL.IMRO.0772.80229-0301
NL.IMRO.0772.80176-0301
NL.IMRO.0772.OVV1522825-0301
NL.IMRO.0772.80161-0501
NL.IMRO.0772.80202-0301
NL.IMRO.0772.80317-0201
NL.IMRO.0772.80184-0301
NL.IMRO.0772.80180-0301
NL.IMRO.0772.80218-0301
NL.IMRO.0772.80240-0301
NL.IMRO.0772.80248-0301
NL.IMRO.0772.80251-0301
NL.IMRO.0772.80310-0301
NL.IMRO.0772.OVV1832804-0201
NL.IMRO.0772.OV132548-0301
NL.IMRO.0772.80283-0301