Hoofdstukken
Inloggen

Voor het beheren van gegevens als manifestlocatie, emailadres of plantekstlogo kunt uhierinloggen om viaMijnKadastertoegang te krijgen tot het afgeschermde deel van de Index.

Bent u uw inloggegevens kwijt? Neem dan contact op met de eerste beheerder van MijnKadaster binnen uw eigen organisatie.

Downloads
Links

Het STRI2012 manifest van bronhouder: Gemeente Doetinchem

Dit manifest direct bekijken:
http://bestemmingsplan.doetinchem.nl/manifest/manifest2012.xml

Dit manifest bevat de volgende plannen, klik op de planId om de details van het plan te bekijken:

NL.IMRO.0222.R34KE035A-0002
NL.IMRO.0222.R034KE036A-0002
NL.IMRO.0222.R07B210A-0004
NL.IMRO.0222.R07H301A-0002
NL.IMRO.0222.R05H004A-0002
NL.IMRO.0222.R01B194A-0003
NL.IMRO.0222.R39B075A-0004
NL.IMRO.0222.R12B014A-0005
NL.IMRO.0222.R07B300A-0001
NL.IMRO.0222.R07B300A-0003
NL.IMRO.0222.R07W302A-0002
NL.IMRO.0222.R07W310A-0001
NL.IMRO.0222.R07W311A-0002
NL.IMRO.0222.R07W312A-0002
NL.IMRO.0222.R07B271A-0003
NL.IMRO.0222.R07H307A-0002
NL.IMRO.0222.R06B077A-0004
NL.IMRO.0222.R06B078A-0001
NL.IMRO.0222.R39B077A-0003
NL.IMRO.0222.R39B077RvS-0003
NL.IMRO.0222.R015H061A-0002
NL.IMRO.0222.GaB001-0002
NL.IMRO.0222.R07H318A-0001
NL.IMRO.0222.R22B033A-0003
NL.IMRO.0222.R35B034A-0003
NL.IMRO.0222.R35B031A-0005
NL.IMRO.0222.R19B050A-0003
NL.IMRO.0222.R50U227A-0001
NL.IMRO.0222.R50U227A-0002
NL.IMRO.0222.R07H270A-0003
NL.IMRO.0222.R01B198A-0002
NL.IMRO.0222.R01B199A-0001
NL.IMRO.0222.R01B199A-0002
NL.IMRO.0222.R50B222A-0003
NL.IMRO.0222.R50B218A-0004
NL.IMRO.0222.R07P227A-0002
NL.IMRO.0222.R07P228A-0003
NL.IMRO.0222.R07H319A-0001
NL.IMRO.0222.R07H319A-0002
NL.IMRO.0222.R50B220A-0004
NL.IMRO.0222.R52H005A-0002
NL.IMRO.0222.R05KE001A-0002
NL.IMRO.0222.R05KE006A-0002
NL.IMRO.0222.R50B217A-0006
NL.IMRO.0222.R50B224A-0003
NL.IMRO.0222.20150030-0002
NL.IMRO.0222.20150050-0003
NL.IMRO.0222.R03P005A-0003
NL.IMRO.0222.20130291-0003
NL.IMRO.0222.20130290-0003
NL.IMRO.0222.R07P277A-0002
NL.IMRO.0222.20140038-0004
NL.IMRO.0222.R05P002A-0002
NL.IMRO.0222.R39P079A-0002
NL.IMRO.0222.R35P035A-0002
NL.IMRO.0222.20160867-0001
NL.IMRO.0222.20140126-0003
NL.IMRO.0222.R07P242A-0002
NL.IMRO.0222.R07P276A-0002
NL.IMRO.0222.20150399-0003
NL.IMRO.0222.20150841-0002
NL.IMRO.0222.20150876-0002
NL.IMRO.0222.20130252-0003
NL.IMRO.0222.20140333-0003
NL.IMRO.0222.20130550-0003
NL.IMRO.0222.20160123-0003
NL.IMRO.0222.20150883-0004
NL.IMRO.0222.20170537-0001
NL.IMRO.0222.20170537-0005
NL.IMRO.0222.R35P036A-0002
NL.IMRO.0222.20130113-0003
NL.IMRO.0222.R01P195A-0002
NL.IMRO.0222.20120431-0003
NL.IMRO.0222.20120577-0003
NL.IMRO.0222.20170606-0001
NL.IMRO.0222.20140862-0002
NL.IMRO.0222.R01P196A-0002
NL.IMRO.0222.20130774-0003
NL.IMRO.0222.20120417-0003
NL.IMRO.0222.R07P269A-0002
NL.IMRO.0222.R07P279A-0002
NL.IMRO.0222.20120342-0002
NL.IMRO.0222.20180070-0001
NL.IMRO.0222.R07P258A-0002
NL.IMRO.0222.20140831-0003
NL.IMRO.0222.20110155-0003
NL.IMRO.0222.20160062-0005
NL.IMRO.0222.R07P240A-0002
NL.IMRO.0222.20130103-0003
NL.IMRO.0222.20150256-0003
NL.IMRO.0222.20140625-0003
NL.IMRO.0222.20160397-0002
NL.IMRO.0222.20180499-0001
NL.IMRO.0222.20140531-0003
NL.IMRO.0222.R07P232A-0002
NL.IMRO.0222.R07P273A-0002
NL.IMRO.0222.20130572-0003
NL.IMRO.0222.20120751-0003
NL.IMRO.0222.20150289-0002
NL.IMRO.0222.20150285-0003
NL.IMRO.0222.201503880-0002
NL.IMRO.0222.20160205-0002
NL.IMRO.0222.20170050-0002
NL.IMRO.0222.20170418-0004
NL.IMRO.0222.20150638-0003
NL.IMRO.0222.20130391-0003
NL.IMRO.0222.R17P068A-0002
NL.IMRO.0222.R19P042A-0002
NL.IMRO.0222.R19P041A-0002
NL.IMRO.0222.20120395-0002
NL.IMRO.0222.R07P241A-0002
NL.IMRO.0222.20140508-0003
NL.IMRO.0222.R07P239A-0002
NL.IMRO.0222.20120171-0002
NL.IMRO.0222.R22P034A-0002
NL.IMRO.0222.20150668-0003
NL.IMRO.0222.20150641-0002
NL.IMRO.0222.20140727-0003
NL.IMRO.0222.20150040-0003
NL.IMRO.0222.20150788-0003
NL.IMRO.0222.R07P230A-0002
NL.IMRO.0222.20120084-0002
NL.IMRO.0222.R07P278A-0002
NL.IMRO.0222.R20B001A-0003
NL.IMRO.0222.R17B063A-0005
NL.IMRO.0222.BtB003-0003
NL.IMRO.0222.R39H080A-0002
NL.IMRO.0222.R70B016A-0002
NL.IMRO.0222.R70B014A-0002
NL.IMRO.0222.R34B034A-0003
NL.IMRO.0222.R52B003A-0003
NL.IMRO.0222.R60S001A-0002
NL.IMRO.0222.R07B308A-0002
NL.IMRO.0222.R07B308RvS-0002
NL.IMRO.0222.R07B2016A-0001
NL.IMRO.0222.R36B025A-0003
NL.IMRO.0222.R36B026A-0003
NL.IMRO.0222.R07P238A-0004
NL.IMRO.0222.R07E313A-0001
NL.IMRO.0222.R07E313A-0002
NL.IMRO.0222.R50B225A-0003
NL.IMRO.0222.R22B032A-0010
NL.IMRO.0222.R12B013A-0008
NL.IMRO.0222.R03H009A-0002
NL.IMRO.0222.R07B218A-0009
NL.IMRO.0222.R60S003A-0001
NL.IMRO.0222.R07H314A-0002
NL.IMRO.0222.R07B231A-0006
NL.IMRO.0222.R04B102A-0005
NL.IMRO.0222.R04B105A-0003
NL.IMRO.0222.R04B104A-0002
NL.IMRO.0222.R03B004A-0004
NL.IMRO.0222.R03W007A-0002
NL.IMRO.0222.R03H010A-0002
NL.IMRO.0222.R03KE006A-0002
NL.IMRO.0222.R03KE008A-0002
NL.IMRO.0222.R70V011A-0001
NL.IMRO.0222.R44B06A-0002
NL.IMRO.0222.R44B06RvS-0003
NL.IMRO.0222.R50H223A-0002
NL.IMRO.0222.R43B038A-0004
NL.IMRO.0222.R20B002A-0002
NL.IMRO.0222.R03H011A-0002
NL.IMRO.0222.R16B043A-0003
NL.IMRO.0222.R16H046A-0003
NL.IMRO.0222.R36B027A-0002
NL.IMRO.0222.R07H303A-0001
NL.IMRO.0222.R07H303A-0002
NL.IMRO.0222.R07H303A-0003