Artikel 10.    Gemengde doeleinden (GD)

10.1. Doeleindenomschrijving

De als “Gemengde doeleinden” (GD) op de kaart aangewezen gronden zijn bestemd voor:

a.    detailhandel;

b.    horeca;

c.    dienstverlening;

d.    woondoeleinden;

één en ander met de bijbehorende voorzieningen zoals tuinen, erven, groenvoorzieningen, parkeervoorzieningen en paden.

10.2. Nadere detaillering van de doeleinden

10.2.1.    De woonfunctie als bedoeld in 10.1. is uitsluitend toegestaan op de verdieping, met uitzondering van bergingen en toegangen ten behoeve van de woonverdieping.

10.2.2.    Horeca is uitsluitend toegestaan in categorie I en II van horecabedrijven.

10.3. Bebouwing

10.3.1.    Tekstvak: AlgemeenUitsluitend zijn toegestaan bouwwerken, die ten dienste staan van deze bestemming.

10.3.2.    Tekstvak: GebouwenGebouwen dienen aan de volgende bepalingen te voldoen:

a.    Gebouwen mogen uitsluitend worden gesitueerd binnen de op de kaart aangegeven "bouwzone".

b.    De goothoogte mag niet meer bedragen dan aangegeven op de kaart.

c.    De bebouwingshoogte mag niet meer bedragen dan aangegeven op de kaart.

d.    De dakhelling mag niet minder bedragen dan 25° en niet meer dan 65°, met dien verstande dat de voorgeschreven dakhelling niet van toepassing is op 40% van de bebouwde oppervlakte. Deze bepaling geldt niet voorzover de op de kaart aangegeven goot- en bebouwingshoogte in één bouwvlak gelijk zijn aan elkaar.

10.3.3.    Tekstvak: Bouwwerken, geen gebouwen zijndeBouwwerken, geen gebouwen zijnde, dienen aan de volgende bepalingen te voldoen:

a.    De hoogte van erf- of terreinafscheidingen mag niet meer bedragen dan 2 m.

b.    De hoogte van overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag niet meer bedragen dan 3 m.