Artikel 4

 

Bedrijf-Nutsbedrijf (B-NB)

 

 

 

lid 4.1

 

Bestemmingsomschrijving

 

 

 

 

 

De voor “Bedrijf-Nutsbedrijf” aangewezen gronden zijn bestemd voor gebouwen ten behoeve van nutsdoeleinden, zijnde: regelstations, pompgebouwen, trafo’s en dergelijke.

 

 

Ten dienste van de bestemming zijn andere bouwwerken toegestaan.

 

 

 

lid 4.2

 

Bouwregels

 

 

 

1.

 

Nutsgebouwen mogen uitsluitend binnen de aangegeven bouwvlakken worden gerealiseerd.

 

 

 

goot- en bouwhoogte             2.

 

De gebouwen en delen van gebouwen mogen geen grotere goot- en bouwhoogte hebben dan aanwezig op het tijdstip van ter inzage legging van het ontwerp van het plan.

 

 

 

andere bouwwerken               3.

 

De bouwhoogte van andere bouwwerken mag maximaal 2,5 meter bedragen, met dien verstande dat de bouwhoogte van erf- en terreinafscheidingen grenzend aan de bestemming Verkeer en verblijfsgebied maximaal 1,00 meter mag bedragen en grenzend aan de bestemming wonen maximaal 1,5 meter.

 

 

 

lid 4.3

 

Nadere eisen

 

 

 

 

 

Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere eisen te stellen ten aanzien van de plaats en de afmetingen van gebouwen en andere bouwwerken in relatie tot:

 

 

e.      de instandhouding van c.q. het tot stand brengen van een, in stedenbouwkundig opzicht, samenhangend straat- en bebouwingsbeeld;

f.       de instandhouding van de aan de gronden eigen zijnde cultuurhistorische waarden zoals vastgelegd in artikel 20;

g.      de verkeersveiligheid: als gevolg van bebouwings-mogelijkheden mogen geen verkeersonveilige situaties ontstaan;

h.      de sociale veiligheid: voorkomen dient te worden dat een ruimtelijke situatie ontstaat die onoverzichtelijk, on-herkenbaar en niet sociaal controleerbaar is.