Artikel 5 Horeca
5.1 Bestemmingsomschrijving
De voor 'Horeca' aangewezen gronden zijn bestemd voor horecabedrijven behorend tot maximaal categorie 1b van de Staat van Horeca-activiteiten, inclusief een bijbehorend terras, alsmede voor woningen ter plaatse van de aanduiding 'wonen', met de bijbehorende bebouwing en voorzieningen, waaronder in elk geval inpandige parkeerplaatsen, bergingen en een kantoor voor het hotel/congrescentrum, zijn begrepen.
5.2 Bouwregels
Voor het bouwen gelden de volgende regels:
5.2.1 Bouwen algemeen
Toegestaan zijn gebouwen en bouwwerken, geen gebouwen zijnde.
5.2.2 Gebouwen
Voor het bouwen van gebouwen gelden de volgende regels:
gebouwen zijn uitsluitend toegestaan ter plaatse van de aanduiding 'bouwvlak', met dien verstande dat buiten het bouwvlak balkons en een looppad zijn toegestaan ter plaatse van de 'specifieke bouwaanduiding - balkon';
de bouwhoogte bedraagt ten hoogste de in de verbeelding aangegeven hoogtemaat.
5.2.3 Bouwwerken, geen gebouwen zijnde
Voor bouwwerken, geen gebouwen zijnde, waaronder in elk geval een luifel is begrepen, gelden de volgende regels:
de bouwhoogte bedraagt ten hoogste:
erfafscheidingen grenzend aan openbaar gebied 2 m
overige erfafscheidingen 2 m
reclame en vlaggenmasten 8 m
lichtmasten 9 m
overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde 4 m
5.3 Nadere eisen
Burgemeester en wethouders kunnen nadere eisen stellen aan de bouwhoogte en situering van de bouwwerken, indien dit noodzakelijk is ten behoeve van de bezonningssituatie, (bestaande) (boom)beplanting, de ligging van leidingen, de waterhuishouding, de situering van parkeerplaatsen, de bereikbaarheid van hulpdiensten en dergelijke, dan wel indien dit uit een oogpunt van stedenbouwkundige of ruimtelijk/functionele kwaliteit wenselijk is.